Traģēdija Rīgā: ugunsnelaimē iet bojā vecītis un viņa suns

Komentāri

Ceturtdienas vēlā pēcpusdienā Rīgā, Allažu ielā, daudzstāvu koka mājā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Ēku ugunsdzēsējiem izdevās glābt, taču dūmos un liesmās gāja bojā kāds pensionārs, kā arī viņa suns.

Ap pulksten pusčetriem pēcpusdienā Sarkandaugavā, Allažu ielas 3. nama pēdējā stāva dzīvokļa logos, parādījās melni dūmi. Iedzīvotāji izsauca glābējus, un paši evakuējās. Tā kā ugunsdzēsēju depo ir turpat ap stūri, glābēji bija klāt pāris minūtēs un uzsāka iespējamo ēkā palikušo cilvēku meklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Kaimiņi par bojāgājušo saka tikai labus vārdus. Vecītis kādreiz bijis “ātrās palīdzības” mediķis, bet nu jau sen kā pensijā. Kopā ar sirmgalvi dzīvoklī bijis arī viņa suns. Arī dzīvnieks atrasts miris. Vietējie tagad ļoti jūt līdzi bojāgājušā kunga atraitnei, kura vēl tobrīd nezināja par notikušo.

Pēc ugunsgrēka likvidācijas glābēji secina, ka telpas izdegušas aptuveni 17 kvadrātmetru platībā, tomēr ēkā kopumā varēs turpināt dzīvot. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl