Traģēdija Rīgā – ugunsgrēkā bojā gājusi 87 gadus veca sieviete

0 Komentāru
Traģēdija Rīgā – ugunsgrēkā bojā gājusi 87 gadus veca sieviete
Foto: LETA

Ugunsnelaimē galvaspilsētā pirmdien bojā gājusi kāda sirmgalve, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 18.19 VUGD saņemts izsaukums uz Anitas ielu Rīgā, kur divstāvu dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka mūra dzīvojamās mājas 1. stāva dzīvoklī deg istaba un sadzīves mantas 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā 87 gadus veca sieviete. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.18. Ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija.

Vairākas reizes sniegta palīdzība dzīvniekiem. Vakar palīdzība bija nepieciešama Jelgavā, kur Driksas upē atradās kucēns, kas saviem spēkiem vairs nevarēja izpeldēt krastā. Glābēji suni ar glābšanas dēļa palīdzību nogādāja krastā. Savukārt Rēzeknē dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā bija iesprūdis kaķis, kurš tika atbrīvots un nodots saimniecei.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega trīs dārza mājas, zaru kaudze, virtuve, atkritumi, sodrēji divu ēku dūmvados.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 26 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks.

0 Komentāru