Komentāri

Ne velti smēķēšanu sauc par sliktu ieradumu, kas var novest līdz kapam. Arī mēs to atgādinām brīžos, kad neuzmanības dēļ cieš cilvēku veselība, sadzīves mantas un galvenokārt dzīvība.

Ja, kāpjot uz ceturto stāvu daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā, redzami vairāki brīdinājumi, kas atgādina, ka smēķēt iekštelpās nedrīkst, tad, ieejot jau savā dzīvoklī, daudzi to aizmirst un piekopj ieradumu uzvilkt dūmu, arī sēžot dīvānā. Iespējams, izsmēķa dēļ pa nakti Liepas pagastā izcēlās ugunsgrēks, kurā gāja bojā 64 gadus vecs vīrietis. Par mirušajiem sliktu nerunā, saka nelaiķa kaimiņš Aivars, bet taisnība paliek taisnība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēka naktī bija stipri piedūmota, un mediķu palīdzība bija nepieciešama divām sievietēm, kas saindējās ar kodīgajiem dūmiem. Viena no tām ir bojāgājušā vīrieša sieva.

No mājas tika evakuēti deviņi cilvēki, kā arī daži iedzīvotāju mājdzīvnieki. Aivars atcerējās, ka degošajā dzīvoklī bija arī gāzes balons, un nopūšas, ka tas palicis neskarts. Citādi klātos plāni lielai daļai mājas. Šoreiz dūmu detektoru vietā nostrādāja suņa deguns kādā no piektā stāva dzīvokļiem.

Foto

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl