1 komentārs

Šis gads sācies ar vairākām traģēdijām, kurās fiziski un morāli cietuši un dzīvību zaudējuši zīdaiņi vai mazi bērni, kas raisījis diskusiju par to, kā strādā atbildīgās institūcijas, kurām uzticēts pieskatīt sociāli nelabvēlīgas ģimenes. Diemžēl traģēdijas var pārsteigt arī tādas saimes, kurās bērnus aprūpē un pieskata pēc labākās sirdsapziņas.

Nedēļas nogalē kāda ģimene Ikšķilē piedzīvojusi šausminošu traģēdiju. Viesojoties vectēva mājās, nāvējošas traumas guvis kāds divus gadus vecs puika, kuram uzkritušas klavieres.

Klātesošie gan nekavējoties atbrīvojuši savainoto puiku, snieguši viņam pirmo palīdzību, kā arī izsaukuši mediķus, taču negadījumā gūtās traumas izrādījušās nāvējošas.

Likumsargi un raidījums “Degpunktā” izsaka līdzjūtību bojāgājušā bērna ģimenei un aicina ikvienu rūpīgi palūkoties apkārt un vēlreiz pārliecināties par to, ka mājoklī esošās mēbeles vai liela izmēra mantas neapdraud mazākos ģimenes locekļus.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl