Traģēdija Garkalnē! Vissmagāk cietušais puisēns vienīgais braucis aiz pavadošās automašīnas

1 komentārs

Šīs dienas satraucošākais notikums risinājās pie Garkalnes. Tur kravas automašīna uzbraukusi bērniem velosipēdistiem, Riteņbraukšanas skolas audzēkņiem.

Ir skolēnu brīvlaiks, tāpēc Rīgas Riteņbraukšanas skola treniņus organizēja pat divas reizes dienā. Ap pulksten 11.30 audzēkņi kopā ar pavadošo automašīnu devās Siguldas virzienā. Netālu no Garkalnes treniņš beidzās traģiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kravas automašīna no Polijas uzbrauca bērniem un pavadošajam spēkratam. Vieglā automašīna tika uzgrūsta riteņbraucējiem. Sākās šausmas – velosipēdisti krita no saviem divriteņiem, kur nu kurš.

Viens no bērniem, izradās, brauca aiz pavadošās automašīnas, nevis tās priekšā. Bērna velosipēds pēc avārijas aizvien mētājās zem kravas automobiļa, ceļu klāja asinis, un nodarbību biedri bija šokā par redzēto.

Mediķi neizpauž konkrētāku informāciju par 13 gadus vecā zēna veselības stāvokli, kurš pirmais saņēma triecienu un pakļuva zem kravas automobiļa.

Izskanējusi neoficiāla informācija, ka viņa stāvoklis ir smags un veikta kājas amputācija. Notikušais raisījis plašas diskusijas gan par iespējamo poļu šofera iemigšanu, gan par to, vai viens no bērniem drīkstēja braukt aiz pavadošās automašīnas.

Plašāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

  • izbrīns
    +2 +2 0

    izbrīns

    Atļaut braukt pa tranzītšosejām..un vēl jauniešiem kaut ko tādu var izdomāt tikai Latvijā!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl