Komentāri
Traģēdija Dobeles novadā – ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks un viņa suns
Robbie Shade/Flickr

Traģiska nakts aizvadīta Dobeles novada Bērzes pagastā, kur trešdien, 17. februārī, īsi pirms pusnakts izcēlās ugunsgrēks vienstāvu dzīvojamajā mājā. Ugunsnelaimē gāja bojā kāds cilvēks un viņa četrkājainais draugs, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvju sniegtā informācija.

“Plkst. 22.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Bērzes pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu 100 m² platībā un tai ir iebrukušas jumta konstrukcijas,” teikts VUGD pārstāvju paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji portālu Skaties.lv informē, – ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks, kura dzimums un vecums vēl tiek noskaidrots. Tāpat arī nelaimes vietā tika atrasts bojā gājis suns.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.47 naktī.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 17. februāra plkst. 6.30 līdz 18. februāra plkst. 6.30, VUGS saņēma 43 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks, bet viens cilvēks cieta.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl