Komentāri

Piektdienas Garkalnē Latvijas radio žurnālists Aidis Tomsons ejot pastaigāties uzdūries nepatīkamam atradumam – bojāgājušai sievietei. Visticamāk nelielajā mežā starp Garkalnes vidusskolu un dzelzceļu notikusi slepkavība.

Kā gandrīz katru rītu arī šorīt žurnālists Aidis Tomsons devies pastaigā pa Garkalni. Gājis cauri nelielam koku pudurim un pamanījis kaut ko līdzīgu maisam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es īstenībā katru rītu izeju ārā. Tad kad gāju vēl bija tumšs, es redzēju, ka kaut kas mētājas mežā – pa gabalu izskatījās kā plēve kaut kāda, es vēl domāju, ka nomesti mežā kaut kādi atkritumi. Tad kad nācu atpakaļ, tad bija gaišs, tad jau es redzēju, ka tas ir cilvēks,” stāsta Tomsons.

Žurnālistam nav šaubu, ka pastrādāta slepkavība. Jautājums tikai vai uzbrukums noticis turpat mežiņā, vai kaut kur citur.

“Trīs lietas, ko var redzēt. Viens, ka visticamāk, viņa nav tur nogalināta, viņa tur ir atvilkta. Droši vien tur ar mašīnu var piebraukt klāt, nomest. Otrkārt, ka viņa ir pensionāre, tas bija redzams, viņai bija pensijas apliecība, viņa bija pusplika – pārvikts asiņains krekls pāri viņas galvai, tā kā es to seju viņai neredzēju. Skaidrs, ka tā ir vardarbīga nāve – tur nav šaubu. Treškārt, viņa ir bijusi vēl vakar pie daktera, policija vienīgais, ko atrada somiņā ir dakteres izrakstīta recepte. Tā recepte ir Berģu doktorāts,” teic žurnālists.

Neoficiāla informācija gan liecina, ka bojā gājusī sieviete ir Garkalnes iedzīvotāja, kura devusies no vai uz vilcienu. Policijā par slepkavību uzsākts kriminālprocess, bet paralēli šai izmeklēšanai notiks vēl viena skaidrošanās – proti iekšlietu ministrs Rihars Kozlovskis pieprasījis no policijas ziņojumu, kāpēc uz šādu smagu noziegumu likumsargi atbraukuši tikai pēc stundas un 15 minūtēm.

Foto:

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl