Tirgošanās “karstumā” policija aiztur narkodīleri un trīs viņa klientus

0 Komentāru
Tirgošanās “karstumā” policija aiztur narkodīleri un trīs viņa klientus
Foto: F64

Siguldā pašā tirgošanās “karstumā” policija aizturējusi narkodīleri un trīs narkomānus, konfiscējot 20 gramus marihuānas.

Valsts policija saņēma operatīvo informāciju par personām, kuras saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti Siguldā. Pārbaudot saņemto informāciju, vakar, 23. martā, ap pulksten 11.00 Rīgas reģiona Siguldas iecirkņa policisti kādā no pilsētas autostāvvietām aizturēja četras personas – 1993., 1994., 1994. un 1995. gadā dzimušus vīriešus.

Likumsargi ieradās autostāvvietā un pārbaudīja vienu no autostāvvietā esošajām automašīnām, kurā sēdēja divi jauni vīrieši. Viens no viņiem – 1994. gadā dzimis jaunietis – tobrīd lika narkotikas plastmasas maisiņos. Aizdomās par narkotiku realizēšanu jaunais vīrietis tika aizturēts. Otrs automašīnā sēdošais jaunietis, kurš dzimis 1995. gadā, tika aizturēts par narkotiku lietošanu. Kopā automašīnā tika atrasts un konfiscēts 20 gramu marihuānas, svari narkotiku svēršanai un plastmasas maisiņi narkotiku saiņošanai.

Aizdomās par narkotiku lietošanu pārējie divi jaunieši aizturēti netālu no automašīnas. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka viņi bijuši automašīnā aizturētā narkodīlera klienti.

Saistībā ar notikušo pret 1994. gadā dzimušo jaunieti, kurš aizturēts automašīnā, uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Savukārt pret pārējiem trim aizturētajiem uzsākta administratīvā lietvedība par narkotiku lietošanu.

Vīrietim, pret kuru uzsākts kriminālprocess, šobrīd piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

0 Komentāru