Tikko iepazīti ”pudeles brāļi” izrādās ļaundari ar tieksmēm uz kaušanos

0 Komentāru
Tikko iepazīti ”pudeles brāļi” izrādās ļaundari ar tieksmēm uz kaušanos
Foto: Flickr

Ļaundari kopīgas iedzeršanas laikā piekauj un aplaupa tikko iepazītu vīrieti.

Nedēļas sākumā Rīgas Kurzemes iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš policistus informēja par aizvadītās nakts notikumiem. Vīrietis pastāstīja, ka naktī no svētdienas uz pirmdienu kavējis laiku kādā kafejnīcā Imantā. Pēc laika tur iepazinies ar diviem vīriešiem un kopā ar jauniegūtajām paziņām lietojis alkoholiskos dzērienus. Pēc kāda laika vīrietis piekritis jauno paziņu piedāvājumam turpināt iedzeršanu viņa dzīvoklī.

Kopējas alkohola lietošanas laikā vīrieša dzīvoklī starp viņu un viesiem izcēlās konflikts, kas pārauga kautiņā. Tā laikā ļaundari atņēma cietušajam mobilo tālruni un nazi, pēcāk dodoties projām no notikuma vietas, notikumu gaitu atstāsta policijas pārstāvji.

Cietušais policistiem norādīja uz ļaundaru pazīmēm. Policijas darbinieki uzsāka ļaundaru meklēšanu un trešdien, 14. janvārī aizturēja 1978. un 1973. gadā dzimušus vīriešus. Aizturētie tika nogādāti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Šobrīd pret abiem vīriešiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Aizturētajiem var piemērot sodu – brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru