5 komentāri

Ik nedēļu diemžēl jāziņo par kādu smagu negadījumu, kurā cietuši vai gājuši bojā cilvēki. Un kā likums, šādās avārijās iesaistīta arī nopietna tehnika – galvenokārt “fūres” ar piekabēm. Piektdien, iebraucot pretējā joslā, kāds šoferis varēja nogalināt nevainīgus pretimbraucējus, taču veiksme bija visu tobrīd satiksmē esošo vadītāju sabiedrotā.

Kāds šoferis no Polijas ar savu kravas auto šorīt agrā rīta stundā izbrauca cauri Bauskai un mierīgi pa šoseju turpināja ceļu Rīgas virzienā, līdz viņa vairākas tonnas smagais spēkrats sāka nekontrolējami slīdēt.

Ceļu, izrādās, klājis “melnais ledus” un, iespējams, neizvēlēts arī laikapstākļiem atbilstošs ātrums. “Fūre” ielidojusi pretējā joslā, un, par laimi, pretī nebrauca neviens auto. Mašīnas kabīne noturējusies uz ceļa, bet piekabe ieslīdējusi grāvī, taču, par laimi, palikusi uz riteņiem.

Negadījumu likumsargi, protams, piefiksējuši, taču, iespējams, šajā reizē nebūs pat nekāda protokola, jo nevienam zaudējumi nav nodarīti. Pašam “fūres” šoferim vien bija jāsamaksā par autoevakuācijas servisa pakalpojumiem, un tālbraucējs varēja doties tālāk.

TOP komentāri

 • IKI
  +2 +2 0

  IKI

  Tajā rīta tikai pēc fūres ieslīdēšanas grāvī nokaisīja ceļu. Kad vienreiz sniegs un apledojušais ceļš nebūs ceļu uzturētājiem- negaidīti apstākļi? Jāsāk saukt pie atbildības ceļu uzturētāji, tad laokam tikai sāks domāt!!! Tas ir A kategorijas ceļš un to nevar laicīgi nokaisīt. Ko tad brīnamies par B kategorijas un C kategorijas ceļiem.
 • Sašutis..
  +1 +1 0

  Sašutis..

  Man vislabāk patika tā piebilde....nebija izvēlēts pareizs braukšanas ātrums...sakiet kāds tad ir pareizs braukšanas ātrums lai ceļu policija to standartā nerakstītu? 20km/h? Varbūt striķītī pie rokas to fūri ir javelk? Viņai max ātrums 75km/h pēc GPS..
  Kad beidzot patiesos iemeslus sāks rakstīt protokolā? Ceļu uzturētāju nolaidības vai ekonomijas dēļ mašīna nobrauca no ceļa...
 • Vinjete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl