Tikai brīnums izglāba sirmgalvi no šī balkona ugunsgrēka

0 Komentāru
Tikai brīnums izglāba sirmgalvi no šī balkona ugunsgrēka
Foto: Ekrānuzņēmums

Nekad neieslēdziet savus radiniekus dzīvoklī, jo ugunsgrēka vai citas nelaimes gadījumā, glābējiem un protams pašam cietušajam katra sekunde ir svarīga. Mūsu nākamais stāsts par kādu ugunsgrēku Jaunciema gatvē, kur kāda pensionāre, iespējams, bijusi ieslodzīta pašas miteklī.

Gaišā dienas laikā četrstāvu mājā Rīgā, Jaunciema gatvē izcēlās ugunsgrēks. Ēkas pēdējā stāva balkonā dega sadzīves mantas. Dzīvoklim bija metāla durvis, kuras neviens vaļā nevēra. Glābēji sāka tās lauzt un ja izlemtu turpināt, tiktu zaudēts tik dārgais laiks cilvēku glābšanai. Proti miteklī bija palikusi kāda pensionāre.

Foto:

Glābēji sievieti no balkona izcēla un ielika autopacēlājā. Uguns apdzēšana īpašas grūtības nesagādāja, jo degšanas platība nebija liela. Kaimiņi cer, ka ar cietušo viss būs kārtībā un viņa vienkārši saindējusies ar dūmiem.

Kaimiņi neizslēdz iespēju, ka cietusī kundze dzīvoklī bijusi ieslēgta un atstāta bez evakuācijas iespējas. Glābēji aicina šādas kļūdas nepieļaut un ja jums mājās vienatnē tomēr jāatstāj smagi slims cilvēks, iedodiet atslēgas kaimiņiem, kuri ārkārtas situācijā vismaz varēs ugunsdzēsējiem atslēgt durvis.

Skaties video:

0 Komentāru