Tik augsta ranga policisti kā Feierābends kukuļošanā līdz šim Latvijā nav pieķerti

1 komentārs

Piektdien, 1. aprīlī, Rīgas apgabaltiesa paturēja apcietinājumā gan Kārtības policijas priekšnieka vietnieku Arvilu Feierābendu, gan kādu privātpersonu, kuru tur aizdomās par policista piekukuļošanu.

Pats Feierābends vainu joprojām kategoriski noliedz. Savukārt no viņa advokāta noprotams – runa ir par tūkstošiem eiro kukuli, kurš ticis ieskaitīts kāda cita policista bankas kontā.

Iespējamā kukuļdevēja advokāte neatklāja, vai viņas klients atzīst vainu. Tomēr turēt cietumā viņu, pēc advokātes domām, jēgas neesot. “Aizstāvība uzskata, ka kriminālprocesā ir daudzi citi līdzekļi, piemēram, policijas uzraudzība, lai panāktu krimināltiesisku noregulējumu,” sacīja advokāte Helēna Purviņa.

Foto

Tik augsta ranga policisti kā Feierābends kukuļošanā līdz šim nav pieķerti. Viņa karjera policijā ilgst jau 20 gadus, un šajā laikā viņš no ierindnieka uzkalpojies par pulkvedi. Turklāt Feierābends ir pasniedzējs Policijas koledžā. Ņemot to vērā, viņa advokāts uzskata, ka apcietināšana un ar to saistītā publicitāte ir pazemojums un sodīšana pirms tiesas. Šos advokāta argumentus tiesa piektdien, šķiet, bija ņēmusi vērā.

Par spīti smagajam noziegumam, tiesa īpaši parūpējās par Feierābenda godu, neļaujot viņu nofilmēt saslēgtu rokudzelžos. Uz un no sēdes viņš tika nogādāts pa tiesas slepenajiem gaiteņiem, kuros žurnālisti iekļūt nevar.

Feierābends savu vainu kategoriski noliedz. Viņa advokāts akcentēja, ka nekādu pierādījumu tai nemaz neesot.

Šajā lietā kopumā ir četri apsūdzētie – Feierābends, viņa padotais Ilmārs Plētiens un divas privātpersonas. Viņi visi ir apcietināti. Plētienam piemēroto drošības līdzekli tiesa pārskatīs nākamnedēļ. Savukārt lēmums paturēt Feierābendu un iespējamo kukuļdevēju aiz restēm būs apstrīdams tikai pēc diviem mēnešiem.

Video

TOP komentāri

  • Antiņš
    0 0 0

    Antiņš

    ko tad var prasīt no padotajiem???
    latvijas policija ir korumpēta 100%

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl