2 komentāri

Kā iespējams, ka pēc pastrādāta nozieguma – mēģinājuma nogalināt kādu svešu cilvēku sabiedriskā transporta pieturā ar skrūvgriezi – garīgi slimais atkal bija nonācis uz brīvām kājām un nu jau pastrādājis dubultslepkavību, nogalinot savus paša radus? Vai psihiatri, kuri viņu izlaida no slimnīcas, tagad jūtas atbildīgi par notikušo? To skaidroja raidījums Degpunktā!

Iepriekš jau ziņojām, ka 25. februārī Saulkrastos notika dubultslepkavība, kas šokēja visu Latviju – kāds jaunietis noslepkavoja savu vecmāmiņu un mātes brāli. Slepkavības pēdas noziedznieks bija centies slēpt, izraisot ugunsgrēku, taču tas viņam nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Jau iepriekš vīrietis bija nonācis policijas redzeslokā – pirms nepilna gada nemotivētā uzbrukumā jaunietis ar skrūvgriezi gandrīz nogalinājis kādu sabiedriskā transporta pasažieri. Toreiz tiesa lēma piemērot sodu – piespiedu ārstēšanu.

Taču jau 2014. gada vasarā ārstu konsīlijs un tiesa lēma, ka puisis drīkst turpināt ārstēšanos ambulatori. Citiem vārdiem sakot, – reizi mēnesi iegriežoties pie ārsta un lietojot ārstu izrakstītos medikamentus, viņš varēja atgriezties sabiedrībā.

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra galvenā tiesu psihiatrijas eksperte Rasma Klotiņa skaidro, ka dubultslepkavībā vainotā jaunieša gadījums, lai arī ir unikāls, tomēr risinājies likuma ietvaros.

Puisis atlabis, taču “brīvībā” noticis kāds klikšķis, kas diemžēl beidzies traģiski.

Skaties, ko par šo gadījumu saka psihiatri!

TOP komentāri

 • gugucis
  +1 +1 0

  gugucis

  Slepkavība notikusi likuma ietvaros....Tā var pateikt ārsts, kurš pats nav īsti vesels.
 • gugucim
  0 0 0

  gugucim

  Nejau slepkaviiba notika likuma ietvaros, bet jauniesha izrakstiishana no piespiedu arsteshanas...., nevajag galvu jaukt!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl