Komentāri
TIEŠRAIDE: policija informē par pedofilu, kura dēļ cietis liels skaits zēnu
FOTO: LETA

Policijai ir izdevies aizturēt kādu pedofilu, kurš gadiem ilgi veicis dažādas seksuālas darbības ar bērniem un jauniešiem, LNT 900 Sekundēm apstiprina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis. Valsts policija (VP) šodien plkst. 14.00 informēs par vīrieša izdarītajiem noziegumiem, kurš aizturēts aizdomās par seksuālu vardarbību pret lielu skaitu jaunu vīriešu.

Kā intervijā norāda Ķuzis, aizturētā persona interneta vidē darbojusies vairākus gadus. Šā vīrieša darbības ir saistītas ar pornogrāfiska rakstura materiālu izplatīšanu, viņa dēļ cietuši daudzi bērni un jaunieši vecumā no 14 līdz 20 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiešraide ir noslēgusies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl