Tiesā skatīs lietu par laupīšanu, kuras laikā tika nogalināts policists

Komentāri
Tiesā skatīs lietu par laupīšanu, kuras laikā tika nogalināts policists
Foto: FreeImages

Pirmdien, 20. oktobrī, Latvijas tiesās tiks skatītas vairākas skaļas lietas, tostarp lieta par Jēkabpils spēļu zāles aplaupīšanu, kurā tika ievainots spēļu zāles darbinieks un nogalināts policists.

Likumsarga slepkavība Jēkabpilī

Noziegums tika veikts 2011. gada 25. janvāra rītā, un tā laikā laupītāji ievainoja spēļu zāles darbinieku un Noziedzniekus sāka vajāt policisti. Likumsargi viņus iedzina strupceļā. Izcēlās apšaude, kuras laikā gāja bojā policists. Paņēma sev līdzi vairāk nekā 104 tūkstošus latu. Pēc tam likumsargi sāka vajāt laupītājus, un viņiem izdevās viņus iedzīt strupceļā. Sākās apšaude, kuras laikā gāja bojā policists. Vēlāk izrādījās, ka četri no pieciem uzbrucējiem paši bijuši policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pirms diviem gadiem tiesa laupītājiem piemēroja bargus sodus – Arvo Žagaram tika piespriests mūža ieslodzījums, brāļiem Denisam un Pāvelam Hristoforidi attiecīgi 20 un 18 gadu cietumsods.

Tiesās mazgadīgu, labi situētu laupītāju bandu

Savukārt citā tiesas sēdē vērtēs četru jauniešu laupītāju bandu, kuru darbības lauks bija Pārdaugava. Jaunieši no labi situētām ģimenēm uzbrukuši ne tikai nepilngadīgajiem, bet arī vairākiem pieaugušajiem. Bandas vadonis laupīšanu laikā bija vien 16 gadu vecs.

Carnikavas pagasta bijušās priekšsēdētājas tumšie darījumi

Tāpat 20. oktobrī tiesā skatīs lietu pret Carnikavas pagasta kādreizējo priekšsēdētāju Dzintru Heidenbergu – viņa apsūdzēta par krāpšanu lielos apmēros. Apsūdzētāji pauž, ka sieviete esot ļaunprātīgi izmantojusi cietušo personu uzticību, uzdodoties par nekustamā īpašuma mākleri un piedāvājot veikt dažādus darījumus ar nekustamiem īpašumiem, ko viņa negrasījās izpildīt. Kad tiesībsargājošajām iestādēm kļuva zināms par nelikumībām, Dz. Heidenberga pazuda, bet vēlāk, pateicoties iedzīvotāju palīdzībai, viņa tika atrasta un aizturēta.

Lasi vēl