Komentāri

Tiesa turpina šķetināt šokējošo krimināllietu, kurā par divu savu bērnu slepkavību apsūdzēta Ginta Voiciša. Apsūdzība uzskata, ka sieviete pati nosmacējusi abus mazuļus, taču sieviete to noliedz. Šodien tiesa uzklausīja liecinieku, neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstu, teikto.

Pagājušā gada rudenī neatliekamās palīdzības mediķi saņēma zvanu, kurā 27 gadus vecā Ginta paziņoja, ka, atgriežoties mājās pēc pastaigas, bez dzīvības pazīmēm gultiņās atradusi savus dēlus – 2 un 4 gadus vecus bērnus. Ierodoties notikuma vietā, mediķi secināja, ka bērni ir miruši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi izvirzīja versiju, ka slepkava bijusi pati māti. Tagad viņa atrodas pirmstiesas apcietinājumā, un šodien tiesas sēdē ar savām liecībām klajā nāca mediķi.

Sievietes advokāts uzstājīgi mēģināja norādīt uz pretrunām mediķu tagadējās liecībās, un tajās, ko viņi sniedza uzreiz pēc notikušā. Iespējams, šādā veidā advokāts cenšas panākt, lai tiesa lietu sāk skatīt no sākuma vai arī anulē liecības.

Ārsts Viktors Grovenko, kurš akcentēja, ka nevēlas tikt filmēts, norādīja uz interesantu niansi – pie bērniem atrasta pudele ar dīvaini smakojošu šķidrumu.

Tāpat ārsti pamanījuši, ka vienam no bērniem bija šļirces dūruma pēdas rokā – māte gan apgalvo, ka neilgi pirms liktenīgā notikuma vedusi bērnus pie ģimenes ārsta, kas veicis injekciju.

Apsūdzībā secināts, ka Ginta bērnus nogalinājusi, jo tie traucējuši viņai dzīvot. Sieviete esot slepkavības veikusi ar spilvenu, un par viņas baisajiem nodomiem liecinot arī fakts, ka pirms šā notikuma viņa internetā meklējusi efektīvus veidus, kā slepkavību paveikt.

Tikmēr sievietes ģimene kategoriski atsakās ticēt, ka ārēji tik trauslā sieviete būtu spējīga paveikt tik brutālus noziegumus pret saviem miesīgajiem bērniem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl