Tiesa piespriež mūža ieslodzījumu par divām īpaši brutālām sieviešu slepkavībām

Komentāri

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa šodien pasludināja spriedumu krimināllietā par divu sieviešu slepkavību. Jaunietim, kurš brutāli nogalināja divas sievietes, piespriests mūža ieslodzījums. Viena no nogalinātajām sievietēm bija klostera māsa. Slepkavība notika Ķīpsalā 2014. gada decembrī.

Pirmā slepkavība tika veikta 2014. gada 6. decembrī. Jaunais vīrietis bijis alkohola reibumā, kad uzbruka sievietei – ievilka krūmos, žņaudza, vairākas reizes – ne mazāk kā septiņas – iesita sievietei pa galvu un krūškurvi, ņirgājās par upuri, vairākas reizes ievadīja zaru sievietes makstī. Kad sapratis, ka sieviete ir nogalināta, sametis virsū zarus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrā slepkavība tika veikta 2014. gada 18. decembrī. Apsūdzētais, būdams alkohola reibumā, ar nolūku viņu apzagt palūdza sievietei cigareti. Pēc atteikuma apsūdzētais viņai piezadzies no aizmugures, sācis žņaugt un arī otru sievieti ievilcis krūmos. Tad viņš sievieti sitis, vēlāk – tāpat kā pirmajam upurim – ievadīja koka zaru makstī. Pēc sievietes nāves viņš viņu pārklājis ar paklāja gabaliem, pirms tam sievieti aplaupot. Tāpat viņš jau vēlāk, pēc sievietes nāves, nolaupīja sievietes pasi.

Jau dažas stundas pēc otrās slepkavības policija aizdomās par noziegumu izdarīšanu aizturēja kādu 1996. gadā dzimušu jaunieti, pret kuru tika sākts kriminālprocess par slepkavību atbildību pastiprinošos apstākļos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl