Tēva un dēla “drope” Valmierā beidzas ar nazi vēderā

Komentāri

Ģimenes skandāls Valmierā beidzies ar policijas un “ātrās palīdzības” iejaukšanos. Tēvs dēlam ietriecis vēderā nazi, jo dēls pārāk uzstājīgi vēlējies turpināt iedzeršanu, bet papus gluži vienkārši aizgājis gulēt.

Bija vēls piektdienas vakars. Ciemos pie Maijas un Dzidža atbrauca dēls ar draugu. Uzlika pudeli, un visi draudzīgi pasēdēja. Nakts vidū gan miermīlīgā “drope” izvērtusies par pamatīgu jandāliņu. Kaimiņi dzirdējuši, ka tiek grūstīti galdi un pa gaisu lido krēsli, bet iznākums bija daudz traģiskāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijā par notikušo uzsākta izmeklēšana. Paši ballētāji gan cer, ka nekādas krimināllietas nebūs, jo vienam pret otru nekādu pretenziju neesot. Arī strīda iemesls esot gluži nevainīgs. Tēvs aizgājis gulēt, bet dēls ar miegaino papuci gribējis vēl “ieraut”. Vārds pa vārdam un sarunas aizgājušas līdz tam, kurš kuru ciena vai neciena. Tad arī sācies kautiņš, un tēvs cīņas karstumā paķēris nazi, stāsta notikumu aculieciniece.

Policijā norāda, ka viņiem šobrīd jāvērtē nodarīto miesas bojājumu smagums. Tad arī varēs pateikt, vai lietā iespējams izlīgums, piebilstot, ka tieši dēls iepriekš nonācis policijas redzeslokā par vairākiem administratīviem pārkāpumiem, savukārt tēva vēsture ir tīra. Jebkurā gadījumā Maija mums apsola, ka vairs šādas pasēdēšanas dzīvoklī nerīkos, jo notikušais ir spēcīgs indikators tam, ka vēl vienu konfliktu kāds no tajā iesaistītajiem var nepārdzīvot.

Skaties video:

Lasi vēl