Tērvetes dabas parkā mēģina nelikumīgi medīt

Komentāri

Tērvetes dabas parka teritorijā policisti aizturējuši vīrieti, kas tur nelikumīgi medīja. Mednieks izmantoja arī nelikumīgas medību metodes – cilpu un nelikumīgi glabātu medību ieroci.

Informācija par nelikumīgā mednieka iespējamajām darbībām Tērvetes dabas parka teritorijā Valsts policijai ienāca jau pagājušā gada novembrī, kad dabas parka teritorijā tika atrasts medību tornis un izvietota medību cilpa, kā arī uzstādīta barotava ar pārtiku tajā – dzīvnieku pievilināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

21. janvārī Nelikumīgu medību un zvejas vienības darbiniekiem mednieku izdevās pieķert notikuma vietā ar pielādētu nelikumīgi glabāto medību ieroci, atrodoties paša uzstādītajā medību tornī.

1968. gadā dzimušais vīrietis policijas darbinieku aicinājumam padoties nepretojās, kā arī atzina savu vainu un pastāstīja par savām darbībām saistībā ar medīšanu šajā teritorijā pagājušā gada novembrī.

Dobeles iecirkņa darbinieki, veicot procesuālās darbības, notikuma vietā izņēma medību bisi un trīs 16 kalibra patronas, taču aizturētā dzīves vietā, neatliekamās kratīšanas laikā, izņēma pneimatisko pistoli, sešas 16 kalibra patronas, astoņas 16 kalibra čaulītes, kā arī piecus kilogramus dzīvnieka gaļu.

Par noziedzīgo nodarījumu uzsāks kriminālprocess par aizliegtu vispārbīstamu līdzekļu, metožu, rīku vai paņēmienu izmantošanu medībās. Tāpat uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas un lielas enerģijas pneimatiskā ieroča glabāšanu un nēsāšanu bez attiecīgās atļaujas.

Sods, kas var tikt piešķirts par šādu likumpārkāpumu – brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl