Telefonsaruna ar cietumnieku atklāj baisu ainu par kāda ieslodzītā pašnāvību

2 komentāri
Telefonsaruna ar cietumnieku atklāj baisu ainu par kāda ieslodzītā pašnāvību
Ekrānuzņēmums

Kāds zvans no cietuma vēsta, – darbinieku nolaidības dēļ no rīta pakāries ieslodzīto biedrs, ziņo raidījums Degpunktā.

Ar raidījumu Degpunktā sazinājās skatītājs, kurš vairījās atklāt savu vārdu. Viņš stāstīja, ka ir ieslodzītais un patlaban atrodoties Rīgas Centrālcietumā. Trešdienas rītā cilvēkus aiz restēm satraukusi ziņa par viņu biedra nāvi – bojā gājis aptuveni 35 gadus vecs vīrietis vārdā Juris. Viņš pakāries dušas telpā. Nelaime notikusi no rīta, kad ieslodzītie posās pastaigai. Tajā laikā vīrietis nez kā esot viens nokļuvis dušas telpā, kur izdarījis pašnāvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš vispār tur nedrīkstēja atrasties bez policista šodien. Šodien nav ne dušas diena, ne veļas mainīšanas diena,” raidījumam Degpunktā atklāj zvanītājs.

Nu jau mirušais vīrietis tiesu vēl gaidījis, iespējams, – par avārijas izraisīšanu reibumā. Viņam tika piespriests drošības līdzeklis – apcietinājums. Cietumā viņš strādājis saimnieciskajā apkalpē. Proti, mainījis citiem gultas veļu un tamlīdzīgi. Kad darba nav bijis, it kā sēdējis slēgtā kamerā.

Foto

“Pēc idejas viņiem jābūt slēgtiem, jo viņi nav notiesāti, bet viņi strādā par velti. Mazgā dušas telpas, maina gultas veļu. Tas notiek otrdienās, un pārējā laikā viņiem jābūt slēgtiem, jāsēž kamerā. Ja kameru ver vaļā, viņiem klāt vienmēr jābūt policistam. Kad viņi staigā pa cietumu un maina gultas veļu, visu laiku klāt jābūt klāt policistam. Šodien, trešdienā, viņiem vispār bija jāsēž kamerā,” telefonsarunā atklāj cietumnieks.

Apskatīt pašnāvnieku citi ieslodzītie, protams, nav laisti, tāpēc jautājums – ko vīrietis izmantojis, lai beigtu dzīvi, paliek neatbildēts. Taču cietumā, kā zināms, rokdarbnieku netrūkst. Virves te cilvēki gatavojot no daudz kā.

Ieslodzījumu vietu pārvaldē raidījumam Degpunktā apstiprina, ka šāds notikums tiešām bijis un saka, – notiek izmeklēšana.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl