Komentāri

Krāpnieki liek talkā izdomu un aktiermeistarību, lai lētticīgākajiem cilvēkiem izkrāptu prāvas naudas summas. Šoreiz krāpnieks zvanījis kādai meitenei, apgalvojot, ka viņas draugs ir parādā naudu un ka viņai tūdaļ šis parāds ir jādod, citādi būšot slikti.

“Sākotnēji zvans bija patīkams, un pirmais jautājums bija, vai mans draugs ir mājās. Tad zvanītājs sāka stāstīt, ka draugs esot parādā naudu. Kad sāku saprast, ka tas ir krāpnieks, tad viņš sāka man draudēt,” stāsta meitene. Viņa krāpniekam esot sacījusi, ka vērsīsies policijā. Pēc tam krāpnieks esot zvanījis un atvainojies, kā arī sacījis, ka ir sajaucis telefona numuru.

Lai arī meitene nav bijusi lētticīga un nav “uzķērusies” uz krāpnieka mestās ēsmas, viņa atzīst, – zvanītājs bijis pārliecinošs, un kāds vecāka gada gājuma cilvēks varētu arī viņa paustajam noticēt.

Plašāk – skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl