Komentāri
Tavu nelaimi kontrabandistiem! Šī “munīcija” jau ir nonākusi policijas rokās
Foto: Valsts policija

Maskavas ielā kādā garāžā policija atklājusi lielu daudzumu alkohola un cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš, iespējams, nelikumīgi tirgo alkoholu un cigaretes. Pārbaudot saņemto informāciju, vakar, 22. februārī, Rīgas reģiona Ķengaraga iecirkņa policisti aizdomās turamā 1970. gadā dzimušā vīrieša garāžā Maskavas ielā veica kratīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā tika konfiscēts 100 litru kannās pildīta spirta un 85 pudeles degvīna bez akcīzes markām, kā arī 18400 cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, rūpalas saimnieks alkoholu piegādājis ielas tirgoņiem.

Alkohola un cigarešu glabātājs tika aizturēts. Viņš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumu.

Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu glabāšanu un realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu likumpārkāpumu var tikt piemērota īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl