Tautai jāzina savi “varoņi”! Šie divi nekauņas gaišā dienas laikā Dobelē mēģina apzagt sievieti

9 komentāri
Tautai jāzina savi “varoņi”! Šie divi nekauņas gaišā dienas laikā Dobelē mēģina apzagt sievieti

Kāda sieviete gaišā dienas laikā Dobelē kļuvusi par attēlā redzamo vīriešu upuri un ir neizpratnē par apkārtējo iedzīvotāju vienaldzību.

“Šodien Dobeles autoostā šis vīrietis izvilka man no somas telefonu. Es to pamanīju, telefonu atņēmu. Bet šis zaglis, visticamāk, to darīs atkal. Esiet uzmanīgi! Ar viņu kopā bija otrs attēlā redzamais vīrietis. Zaglis ir agresīvs, mēģināja sist, bet viens no netālu stāvošajiem vīriešiem tomēr atrada drosmi mani aizstāvēt. Paldies viņam par to! Bet pārējie liecinieki… vienaldzīgi noskatās. Pat redzot, ka kādam uzbrūk… Skumji. Zaglis ar savu kompanjonu aizbēga. Policijai noziņoju – viss pēc likuma un sirdsapziņas. Sargiet sevi,” sociālajā tīklā Facebook raksta no garnadžu rokas cietusī sieviete.

Kā viņa norāda vēlāk, tad vietējā policija ir uzsākusi kriminālprocesu pēc KLP 175.p. 1.d un 15.p.4.d. Likumsargi viņai norādījuši, ka vainīgo nebūs grūti notvert, jo viņa vārds ir zināms.

Lūdzu, sargiet sevi un cilvēkus sev apkārt, neesiet vienaldzīgi un rīkojieties, redzot netaisnību. Varbūt zvaniet policijai, filmējiet, fotografējiet, sauciet palīgā, aizstāviet fiziski, ja tas neapdraud pašus… bet dariet kaut ko, jo ikviens no mums var kļūt par upuri,” aicina sieviete.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl