Komentāri
Tas notiek Latvijā! Sieviete ar trīs naža dūrieniem kaklā nogalina savu dzīvesbiedru
Foto: Didriks/Flickr

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi personu par slepkavības izdarīšanu – kāda sieviete ar trim naža dūrieniem nonāvējusi savu dzīvesbiedru.

Kāda sieviete savā dzīvesvietā ar cietušo vīrieti kopīgi lietoja alkoholu, un tad apsūdzētā ar virtuves nazi tīši izdarīja ne mazāk kā trīs dūrienus cietušā kakla apvidū, notikušā apstākļus skaidro Prokuratūras pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar šādām darbībām, ne mazāk kā trīs reizes tīši iedurot cietušajam ar nazi dzīvībai svarīgu orgānu atrašanās vietā, apsūdzētā sieviete nodarīja cietušajam smagus miesas bojājumus, kuru rezultātā iestājās nāve,” informē Prokuratūras pārstāvji.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl