Komentāri
Tas notiek Latvijā! Sieviete ar trīs naža dūrieniem kaklā nogalina savu dzīvesbiedru
Foto: Didriks/Flickr

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi personu par slepkavības izdarīšanu – kāda sieviete ar trim naža dūrieniem nonāvējusi savu dzīvesbiedru.

Kāda sieviete savā dzīvesvietā ar cietušo vīrieti kopīgi lietoja alkoholu, un tad apsūdzētā ar virtuves nazi tīši izdarīja ne mazāk kā trīs dūrienus cietušā kakla apvidū, notikušā apstākļus skaidro Prokuratūras pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar šādām darbībām, ne mazāk kā trīs reizes tīši iedurot cietušajam ar nazi dzīvībai svarīgu orgānu atrašanās vietā, apsūdzētā sieviete nodarīja cietušajam smagus miesas bojājumus, kuru rezultātā iestājās nāve,” informē Prokuratūras pārstāvji.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl