”Tarakāni, blusas un pilošs urīns” – apstākļi, kādos spiesti dzīvot kāda nama iedzīvotāji Jelgavā

Pievienot komentāru
”Tarakāni, blusas un pilošs urīns” – apstākļi, kādos spiesti dzīvot kāda nama iedzīvotāji Jelgavā

Jelgavā, Veidenbauma ielā 4, viena dzīvokļa iemītnieku dēļ visi mājas iedzīvotāji spiesti dzīvot antisanitāros apstākļos. Tarakāni, blusas, kodes, neciešama smaka, pieķēzīta kāpņu telpa un no griestiem pilošs urīns – tas ir dažu klaidoņu bezrūpīgas dzīves rezultāts, ar ko cīnīties ir gandrīz neiespējami.

Agrāk Veidenbauma ielas 4. namā valdīja miers un kārtība, līdz otrā stāva astotajā dzīvoklī iemitinājās kāds vīrietis, kuram patīk klaidoņu un “bomžu” dzīvesveids. Kaimiņi saka, – tas nav izturams – no griestiem pil urīns, tarakāni nāk dzīvoklī, un koplietošanas telpas smird kā atkritumu konteiners.

”Viņi tur augšā čurā stūros, un visi stūri ir melni, ko tu viņiem izdarīsi? Viņš te dzīvo, ne par ko nemaksā, no visas Jelgavas “bomži” te nāk. Lūk, tādi “pīrāgi”. Tad mēs vēl iznesam atkritumus, bet viņi savāc un nes atpakaļ mājās. Te ir gan blaktis, gan tarakāni, kā tik te nav. Te jau ar koku draudējām, ka nositīsim viņus, tad viņi piedzērušies pāris maisus aiznesa un konteineru. Ar to arī viss beidzās, viņi tikai smejas,” stāsta sašutušie kaimiņi.

Augšējā stāvā tieši pretī klaidoņu namdurvīm dzīvo sieviete ar diviem bērniem. Mazajiem bieži vien nākas redzēt, kā kaimiņi pilnīgi kaili pastaigājas pa kāpņu telpu.

Mājas iedzīvotāji saka – klaidoņi rada viņiem vēl papildu neērtības ne tikai no sanitārā viedokļa, bet arī piekraujot ar pašiem “bomžiem” nevajadzīgām lietām mājas vienīgo konteineru.

Video