2 komentāri

Deviņdesmitajos gados Latvijas sabiedrību satricināja šausmīga slepkavība Iecavas pusē – talkas laikā tika nošauti septiņi cilvēki!

Bija 20. septembra dienas vidus, un uz lauka netālu no Iecavas savācās krietns talcinieku pulks. Gandrīz visi cilvēki vienas ģimenes locekļi, kas lasīja kartupeļus un gaidīja dienas beigas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad pie kartupeļu lauka lēni piebrauca krievu apvidus automašīna Ņiva, un pa logu parādījās stobrs un atskanēja pirmie šāvieni. Tad sākās šausmīgākais – ”cilvēku safari” – medības ”Sibīrijas mednieka Jurija Čubarova gaumē”. Slepkava šāva bez žēlastības – tā, ka cilvēki viens pēc otra krita kā mušas. Kopumā nelaimē bija septiņi bojā gājušie, bet viens cilvēks tika smagi ievainots. Tikai trīs no talciniekiem izbēga no nāves.

Pirmais šokējošo ziņu saņēma Bauskas policijas priekšnieks Aleksandrs Matvejevs. Uzreiz tika sākta slepkavas meklēšana.

J. Čubarova meklēšanā tika iesaistīti zemessargi, specvienība – kopumā viņu meklēja aptuveni 200 cilvēki.

Pirmajā vakarā gan J. Čubarovu neizdevās atrast, taču nākamajā dienā jau daudz plašākā teritorijā slepkavas meklējumos devās 500 cilvēki, kā arī tika iesaistīts helikopters, un slepkava tika noķerts – viņš bija nošāvies dzīvnieka alā. Viņa līķi palīdzēja atrast suns.

Vēl patlaban nav zināms skaidrs iemesls, kas lika slepkavam apšaut septiņus cilvēkus, taču zināms, ka visa pamatā ir īpašuma dalīšana un kaimiņu nebūšanas. Kaimiņu starpā bija pastāvīgi konflikti, Čubarovs esot uzskatījis, ka viņam nodedzināta māja, lai arī slēdziens bija – māja aizdegās, jo bija pārkurināta krāsns.
Pats trakākais šajā stāstā ir tas, ka Čubarovs šo noziegumu bija rūpīgi plānojis. Tā kā vienkopus savākt visus nelabvēļus viņš pats nevarēja, slepkavam palīdzēja talka. Viņa mājā atrastas arī četras degvīna glāzītes un maizes rikas, domājams, pieminot paša noslepkavoto cilvēku dzīvības. Likumsargi stāsta – tas apliecina, ka slepkava esot iegājis azartā šaujot, jo noslaktēti tika septiņi cilvēki.

Šokējoši, bet vēlāk, vācot ziņas par J. Čubarovu daudzi teikuši, ka viņš bijis labs cilvēks. Vienkārši, lūk, cik tālu var novest nemitīgi strīdi un naids līdzās dzīvojošu kaimiņu starpā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Minka
  +1 +1 0

  Minka

  Kāpēc ir jācilā šī lieta???
  Par nošauto piederīgajiem kāds padomāja???
  Atkal jau atgriezt atmiņā tos šausmīgos notikumus!!!
  Es biju šokā, kad vakar nejauši uzslēdzu pārraidi. Tas bija sen, lieciet notikumam mieru.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl