Komentāri
Svētku laikā uz ceļiem 200 avārijas un pieci bojā gājušie
(Foto: LETA)

Ziemassvētkos uzsnigušais sniegs ceļus daudzviet padarījis slidenus un notikušas vairākas avārijas, kurās gājuši bojā cilvēki. Plašajos reidos policija pieķērusi arī vairākus dzērājšoferus.

”Pēdējās 6 dienās ir konstatēti 63 autovadītāji, kas braukuši pie stūres reibumā. Kopumā ir bijuši aptuveni 200 ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir 5 bojāgājušie. Negribētos atzīt bojāgājušo cilvēku skaitu ikdienā kā normu, līdz ar to, protams, ka tas ir daudz, it īpaši tad, ja pāris dienu laikā ir 5 bojāgājušie,” par ceļa negadījumu statistiku uz ceļiem svētku laikā stāsta Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis stāsta

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija pastiprinātā režīmā turpinās darboties līdz 5. janvārim un šajā laikā īpaša vērība tiks pievērta tam, lai autovadītāji nesēstos pie stūres alkohola reibumā.

Savukārt mediķiem izsaukumu skaits nav bijis lielāks kā ikdienā, tomēr pēdējās dienās aukstajā laikā vairāki cilvēki nonākuši slimnīcā. Aizvadītajā diennaktī Rīgā ar ķermeņa atdzišanu slimnīcās nogādāti seši cilvēki. Brīvdienās vairāki cilvēki guvuši nopietnas traumas slēpošanas kalnos.

Neatliekamā Medicīniskā palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola atklāj: ”Ziemassvētkos nav bijušas smagas traumas, daudz vairāk bijušas sadzīves un atpūtas rakstura traumas. Tās ir gūtas gan uz ielām, ceļu satiksmes negadījumu rezultātā, cietuši gājēji un diemžēl ir arī bojāgājušie no gūtajām traumām. Ir vairākas traumas gūtas atpūšoties uz kalniem, ir gūti ķermeņa apsaldējumi. Vairākos gadījumos ir cietuši bērniņi, bet šīs traumas ir kā ikdienā, mediķu darbs nav bijis papildus saspringts. Mēs esam apkalpojuši visus izsaukumus un ceram, ka arī Jaunais gads būs salīdzinoši mierīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl