Komentāri
Izrādās, ka ar 6. tramvaju vakar sadūrās svarcēlāja un deputāta Bergmaņa auto
Foto: LETA

Trešdien Rīgā, Brīvības un Lizuma ielas krustojumā, notikušajā 6. tramvaja un vieglās automašīnas sadursmē cietis deputāts Raimonds Bergmanis (ZZS).

R. Bergmanis vadījis vieglo automašīnu. Viņam slimnīcā uzliktas šuves galvai un patlaban precīzi nav zināms, vai viņš joprojām atrodas ārstniecības iestādē vai arī ir izrakstīts. Pozitīvi tiek vērtēts tas, ka deputāts pats bija spējis nodot ziņu jeb informēt kolēģus par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10. decembrī ap plkst. 17.20 minētajā vietā notika 6. tramvaja un vieglās automašīnas sadursme. Avārijas dēļ apmēram uz 20 minūtēm tika kavēta transportlīdzekļu satiksme, informēja Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

V. Zaķis pastāstīja, ka avārijā cietis vieglā automobiļa vadītājs.

Avārijas apstākļus noskaidro Valsts policija.

Šeit foto no notikuma vietas!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl