Suns Tīnūžos uzbrūk mašīnām

Komentāri

Suns Tīnūžos sabojājis vairākas automašīnas. Ja dzīvnieks nebūtu meties virsū pat policijas spēkratam, viņam netiktu veltīta tik liela uzmanība kā tagad.

Rotācijas aplis tieši pirms iebraukšanas Tīnūžos ir pavisam parasta vieta – satiksme te nav intensīva, un autovadītājiem tikai jāsamazina ātrums, jāpalaiž pa apli jau braucošie un tad – jāiebrauc tajā un jādodas vēlamajā virzienā. Taču pirms pāris dienām šim vienkāršajam manevram parādījies apgrūtinājums – Kaukāza aitu suns, kurš uzglūnējis pa apli braucošiem spēkratiem un meties tiem uzbrukumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrukumi notikuši gan vakar, gan aizvakar. Tā kā dzīvnieks mašīnas nav šķirojis, sunim zobos pagadījies arī tāds spēkrats, kas droši vien krietni izmanīs viņa dzīvi. Proti – kaukāzietis uzbrucis ceļu policijas mašīnai un atstājis tajā pamatīgas zobu pēdas. Šodien mēs sabojāto mašīnu apskatām. Policisti stāsta, ka uzbrukums noticis vienā mirklī – kolīdz viņi atģidušies, suns jau burtiski karājies pie auto spoguļa. Tieši tur, uz atpakaļskata spoguļa, viņš arī atstājis zobu pēdas. Vēl skrāpējumi redzami arī uz kreisā spārna. Tagad auto vajadzēs gan krāsot, gan pārlīmēt. Protams, ka policisti tūdaļ stājušies malā, vērojuši suni un gaidījuši papildspēkus no Ogres.

Kad Degpunktā pirmo reizi ierodas Tīnūžos pie rotācijas apļa, mums nav ne jausmas, kurš ir suņa saimnieks. Pārsteidz tikai kādas nervozas sievietes, kura saistīta ar vietējo veikalu, nepamatotie vārdiskie uzbrukumi. Viņa sauc mūs par sliktākā raidījuma pārstāvjiem, sāk filmēt un dzīt prom no veikala stāvvietas, lai gan mēs veikalā iepērkamies. Tikai vēlāk neoficiāli avoti apstiprina – suns aizvests veikala virzienā un, visticamāk, ka ir saistīts tieši ar to. Vēlāk tirdzniecības vietā sastaptās dāmas mums neko par notikušo stāstīt negrib.

-Mēs tomēr par suni gribējām pajautāt!
-Bez komentāriem!
-Runā, ka tas esot jūsu suns!
-Bez komentāriem!
-Nebija tas jūsu suns?
-Bez komentāriem

No paskaidrojumiem, kas jāsniedz policistiem, suņa saimnieki gan izvairīties nevarēs. Te nederēs arī aizbildinājums, kas it kā jau esot izskanējis – proti, sunim esot bērnības trauma mašīnu dēļ. Saimniekam pienākas administratīvais sods un domājams – nāksies arī kompensēt auto īpašniekiem nodarītos zaudējumus. Klīst runas, ka sabojātas esot vairāk nekā trīs automašīnas. Vienkārši citi vadītāji aizbraukuši prom. Tagad viņiem ir iespēja aizbraukt uz policiju un uzrakstīt iesniegumus!

Jāpiebilst, ka suņa zobi – tas mašīnai nav nekāds nieks! Ļaudis fiksējuši virkni video, kuros redzams, kā četrkājainais draugs spējīgs teju vai iznīcināt automobili.

Lasi vēl