Suns sakož bērnu, aizdedzinās ar benzīnu jeb aizvadītās diennakts notikumi

1 komentārs
Suns sakož bērnu, aizdedzinās ar benzīnu jeb aizvadītās diennakts notikumi
FOTO: Flickr

Pierīgā 56 gadus vecs vīrietis, ar benzīnu cenšoties aizdedzināt ugunskuru, guvis sejas un rokas apdegumus, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē 51 gadu vecs vīrietis, zāģējot malku, iezāģējis plaukstā un guvis plaukstas traumu. Rīgā vienu gadu vecs bērns, uzraujot sev virsū krūzi ar karstu ūdeni, guvis sejas un abu roku apdegumus. Rīgā 12 gadus vecai meitenei nezināms suns sakodis roku.

Latgalē un Zemgalē divi vīrieši guvuši traumas, krītot no augstuma

Zemgalē 32 gadus vecs vīrietis, reibumā krītot no 3.stāva, guvis smadzeņu satricinājumu, mugurkaula traumu ar iespējamu skriemeļu lūzumu un dažādas citas traumas.

Latgalē 31 gadus vecs vīrietis, krītot no jumta aptuveni trīs metru augstumā, guvis smadzeņu satricinājumu un pleca kaula lūzumu.
Iepriekšējā diennaktī bijušas vairākas dažāda rakstura traumas, kas saistītas ar kritieniem no velosipēdiem vai motorolleriem. Daudzas no pieaugušajiem gūtajām traumām gūtas alkohola reibumā.

Zemgalē vairāki cilvēki guvuši traumas, strādājot ar tehniku

Zemgalē 29 gadus vecs vīrietis, griežot metālu leņķa slīpēšanai no lūzuša asmens gabala, nopietni savainojis plaukstu. Ar dziļām brūcēm, muskuļu un cīpslu traumām viņš nogādāts slimnīcā.

Zemgalē 69 gadu vecs vīrietis, strādājot ar elektrisko ēveli, traumējis plaukstu ar dziļām grieztām brūcēm, kā arī muskuļu un cīpslu traumām.
Zemgalē 33 gadus vecs vīrietis, ieliekot plaukstu zāles pļāvēja mehānismā, guvis plaukstas traumu ar vairāku pirkstu daļēju amputāciju.

Ceļu satiksmes negadījumā cietis četrus gadus vecs zēns

Pagājušajā diennaktī notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši gan automašīnu, gan velosipēdu, gan motorolleru vadītāji. Cietuši arī gājēji, tostarp, četrus gadus vecs zēns.

Vakar plkst.17.30 1987.gadā dzimis vīrietis Tukumā, virzienā pa Raudas ielu uz Celtnieku ielu, vadīja automašīnu “Peugeot”. Pie nama Raudas ielā 23 vīrieša vadītais spēkrats uzbrauca 2011.gadā dzimušam gājējam-zēnam, kurš pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas no ceļa kreisās puses. 2011.gadā dzimušais zēns nogādāts slimnīcā.

Šonakt plkst.00.18 Rīgā, Rumbulas lidlaukā, notika sadursme starp automašīnas “BMW”, kuru vadīja pagaidām nenoskaidrots vadītājs, un citu BMW automašīnu, kuru arī vadīja pagaidām nenoskaidrots vadītājs. Šī ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta 1992.gadā, 1994.gadā un divi 1993.gadā dzimuši vīrieši. Visi cietušie ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Vakar plkst.20.24 Valkas novada Ērģemes pagastā, autoceļa Valka-Rūjiena 19. kilometrā, 1973.gadā dzimis vīrietis, vadot motorolleru ar 1980.gadā dzimušu pasažieri, netika galā ar tā vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Motorollera vadītājs ar traumām un alkohola reibumā nogādāts slimnīcā. Motorollera pasažieris no medicīniskās palīdzības atteicās.

Vakar plkst.16.30 Līgatnes novada Līgatnes pagasta Ratniekos, autoceļa Sigulda – Vildoga – Līgatnes papīrfabrika nobrauktuvē uz Ratniekiem, 1998.gadā dzimusi sieviete, vadot velosipēdu, uz kura kā pasažieris atradās 2000.gadā dzimis jaunietis, krita un guva miesas bojājumus. Sieviete ar gūtajām traumām nogādāta slimnīcā.

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 58 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki.

Savukārt mediķi pagājušajā diennaktī saņēmuši 1122 izsaukumus, no tiem 275 saistīti ar dažādām traumām.

1 komentārs