Strīds par karu Ukrainā noved pie asiņainas slepkavības ar 17 naža dūrieniem

1 komentārs

Divi kaimiņi Rīgā sastrīdējušies par karu Ukrainā, un tas beidzies letāli – viens no oponentiem tika nodurts ar 17 naža dūrieniem.

Nelielajā Cēsu ielas pirmā stāva dzīvoklī viss sākās gluži ierasti. Viens kaimiņš vārdā Igors uzaicinājis ciemos otru kaimiņu – Aleksandru. Abi mierīgi pasēdēja, iedzēra, bet, kad visas sarunas tēmas un alkohola litrs tika izsmelts, abi ķērās pie globālu jautājumu risināšanas. Tad vīrieši sastrīdējās par karu Ukrainā, un Igors taisnību centās pierādīt, iedurot oponentam ar nazi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt dusmas bija tik spēcīgas, ka roka gluži kā šujmašīna sākusi kapāt paziņas ķermeni. Kopumā Aleksandrs tika nogalināts ar 17 naža dūrieniem. Jāpiebilst, ka abi konfliktā iesaistītie vīrieši ir agrāk vairākkārt sodīti. Tagad atšķirība tikai tāda, ka Igors atkal dosies uz cietumu un jau ir apcietināts, bet Aleksandrs pēc ekspertīzes uz kapsētu.

Šokējoši ir tas, ka daži satiktie kaimiņi uzskata, – Aleksandrs šādu nāvi arī bija pelnījis! Viņi zina stāstīt, ka tad, kad viņa sieva bija dzīva, Aleksandrs esot viņu ”šausmīgi mocījis – lauza kājas, uzbruka ar nazi”.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl