Strīda laikā sieva vīram sabojā locekli

6 komentāri

Naktī uz 20. janvāri Jūrmalas policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Kauguriem, kur kādā dzīvoklī izcēlies ģimenes konflikts. Tā rezultātā civilsieva dzīvesbiedram nodarījusi miesas bojājumus, tostarp viņa dzimumloceklim, ziņo locekli.

Policijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka cietušais vīrietis ar civilsievu kopā lietojis alkoholiskos dzērienus. Kādā brīdī abu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā sieviete ar tabureti iesita dzīvesbiedram pa galvu. Sitiena rezultātā vīrietis zaudējis samaņu. Pēc tam sieviete, novelkot civilvīra bikses, nodarīja bojājumus viņa dzimumorgāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušais 1963. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē. Aizdomās par nozieguma izdarīšanu policisti aizturēja un nogādāja iecirknī vīrieša civilsievu, kura dzimusi 1959. gadā.

Policisti noskaidroja, ka šī ģimene jau iepriekš vairākkārt nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar ģimenes skandāliem un huligāniskām darbībām.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Veicot ekspertīzes, tiks noskaidrota nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpe.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl