Strenčos spridzina Swedbank bankomātu

2 komentāri

Ap pusčetriem naktī Strenčos, Rīgas ielā, veikala Lats telpās nogranda sprādziens. Tā jauda bijusi tik pamatīga, ka izsprāguši visi stikli un lauskas aizlidojušas uz visām četrām debess pusēm vairākus metrus tālu. Spridzinātāju mērķis gan nebija pats veikals – no tā nekas nav pazudis. Uzbrucēji cerējuši iegūt veikala telpās esošā bankomāta pildījumu.

Strenču pilsētas centrā vietējā veikaliņā Lats blakus makaronu un rīsu plauktam guļ pilnīgi sadragāts Swedbank bankomāts. Naktī noticis uzbrukums bankas naudas kastei – zagļi caur durvīm ielauzušies telpās, iemīnējuši bankomātu, izgājuši ārā un, visticamāk, ar tālvadību vai detonatoru ar pulksteņmehānismu to uzspridzinājuši. Pēc tam atgriezušies un paņēmuši naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā Strenči nav liels ciemats, un tajā ir arī SEB bankas bankomāts, var pieļaut, ka naudas summa tajā nebija ļoti liela – tomēr padsmit tūkstoši eiro noteikti nonāca zagļu rokās. Nav gan skaidrs, vai nauda turpmāk būs izmantojama, jo pie paša veikala durvīm izlijusi zaļā krāsa, ko Swedbank izmanto naudas sabojāšanai, līdz ko tiek atlauzts bankomāts. Iespējams, arī paši ļaundari nosmērējušies zaļi. Ja rokās nebija cimdu, viņiem būs jāslēpjas vairākus mēnešus, līdz tinte izbalēs. Pie zagļu meklēšanas aktīvi ķērušies policisti.

Arī Degpunktā komandai izdodas sastapt pāris cilvēkus, kuri ap pusčetriem naktī manījuši ko aizdomīgu. Kāda sieviete pat redzējusi noziedzniekus – tie bijuši divi vīrieši, kuri pēc notikušā nesteidzīgi nozieguma vietu pametuši pa veikala sētas pusi.

Citās mājās dzirdēts tikai sprādziens, bet īpaša uzmanība tam nav pievērsta – vai mazums, kas ālējas. Turklāt no Igaunijas bieži vien cauri centram brauc “fūres”, arī tās mēdz radīt pamatīgu troksni.

Jāpiebilst, ka īsā laikā šis jau ir otrais bankomāts, kuram uzbrukuši zagļi. Proti, 18. februāra naktī Jaunpilī centušies piekļūt vēl vienam Swedbank bankomātam. Toreiz garnadžiem gan pie naudas tikt neizdevās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl