Straupes pagastā ļaundari nodedzina viesu namu

Komentāri

Straupes pagasta Plācī, vakarnakt uguns liesmas nopostījušas viesu nama Bērzi pirts ēku. No skaistās guļbaļķu celtnes pāri palicis teju vai nekas. Cilvēki pieļauj, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

Eduardu no miega pagājušajā naktī pamodināja sieva. Sieviete ārā bija ieraudzījusi kaut ko aizdomīgu un klusajam Straupes pagasta ciematam neraksturīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāri ceļam esošā guļbaļķu atpūtas vieta degusi pamatīgās liesmās. Acīm redzot notikošo jau prims viņa bija pamanījusi garāmbraucēji, jo ap degoso būvi jau rosījušies ugunsdzēsēji. Vīrietis pieļauj – viņiem, iepsējams, bija problēmas ar ūdeni dzēšanai.

Būves līdzīpašnieks Kaspars kopā ar citiem vīriem šodien cenšas sakopt to, kas no guļbaļķu ēkas palicis pāri. Viņš saka – naktī neviena neviena te nav bijis. Degt sācis no ēkas aizmugures, kur bija izvietota pirts. Taču tā vakar nebija kurināta.

Arī kaimiņš stāsta, ka māja pati no sevis aizdegties nevarēja.

Ēka ir apdrošināta un tagad jācer, ka īpašniekiem izdosies tikt pie līdzekļiem tās atjaunošanai.

Cilvēki baumo, ka tas, iespējams, dedzinātājs varētu būt kāds no darba atlaists cilvēks, kurš solījis ar bijušo priekšnieku izrēķināties tieši tamlīdzīgā veidā.

Katrā ziņā situācija ir ļoti nepatīkama, viesu nams ar pirti jau bija aizrunāts kādām jaungada svinībām. Nu klientiem būs jāmeklē citu vietu svētkiem, bet saimniekiem – jāzaudē plānotos ienākumus.

Lasi vēl