Straupes pagastā ļaundari nodedzina viesu namu

Komentāri

Straupes pagasta Plācī, vakarnakt uguns liesmas nopostījušas viesu nama Bērzi pirts ēku. No skaistās guļbaļķu celtnes pāri palicis teju vai nekas. Cilvēki pieļauj, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

Eduardu no miega pagājušajā naktī pamodināja sieva. Sieviete ārā bija ieraudzījusi kaut ko aizdomīgu un klusajam Straupes pagasta ciematam neraksturīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāri ceļam esošā guļbaļķu atpūtas vieta degusi pamatīgās liesmās. Acīm redzot notikošo jau prims viņa bija pamanījusi garāmbraucēji, jo ap degoso būvi jau rosījušies ugunsdzēsēji. Vīrietis pieļauj – viņiem, iepsējams, bija problēmas ar ūdeni dzēšanai.

Būves līdzīpašnieks Kaspars kopā ar citiem vīriem šodien cenšas sakopt to, kas no guļbaļķu ēkas palicis pāri. Viņš saka – naktī neviena neviena te nav bijis. Degt sācis no ēkas aizmugures, kur bija izvietota pirts. Taču tā vakar nebija kurināta.

Arī kaimiņš stāsta, ka māja pati no sevis aizdegties nevarēja.

Ēka ir apdrošināta un tagad jācer, ka īpašniekiem izdosies tikt pie līdzekļiem tās atjaunošanai.

Cilvēki baumo, ka tas, iespējams, dedzinātājs varētu būt kāds no darba atlaists cilvēks, kurš solījis ar bijušo priekšnieku izrēķināties tieši tamlīdzīgā veidā.

Katrā ziņā situācija ir ļoti nepatīkama, viesu nams ar pirti jau bija aizrunāts kādām jaungada svinībām. Nu klientiem būs jāmeklē citu vietu svētkiem, bet saimniekiem – jāzaudē plānotos ienākumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl