Stopētājs, kurš uzbruka šoferim Salaspilī, bijis bruņots un tagad atrodas aiz restēm

Pievienot komentāru
Stopētājs, kurš uzbruka šoferim Salaspilī, bijis bruņots un tagad atrodas aiz restēm
Ilustratīvs foto: Yassin Moustahfid / Flickr

Darba dienas pievakarē ap pulksten vienpadsmitiem kāds jauns vīrietis ar savu auto devies Salaspils virzienā, kad netālu no pagrieziena uz Doles salu ceļa malā pamanījis stopētāju. Vēloties izlīdzēt jaunietim, braucējs piestājis un atklājies, ka kājāmgājējs vēlas nonākt turpat netālajā Salaspilī. Tā kā abiem bijis pa ceļam, stopētājs iesēdies auto salonā un vīrieši devušies ceļā. Lai arī nekas nav liecinājis par draudošajām nepatikšanām, nonākot pilsētā, jaunais līdzbraucējs negaidīti izvilcis nazi un pavēlējis šoferim atdot auto atslēgas.

Par laimi, pie stūres sēdošais bijis gana izmanīgs, paķēris sava auto atslēgas, izlēcis no braucamrīka un pamucis tālāk, kur nekavējoties piezvanījis policistiem.

Jau pēc pāris minūtēm notikuma vietā mudžēja no vietējiem kārtības sargiem, kuri, pārmeklējot tuvāko apkārtni, “pa karstām pēdām” aizturēja neveiksmīgo laupītāju.

Tas izrādījies kāds divdesmit gadus vecs vīrietis, pret kuru tagad ierosināts kriminālprocess par laupīšanu.

Vismaz pagaidām puisis “atpūšas” aiz restēm, zina stāstīt raidījums Degpunktā.

Tā kā šāds notikums uzrunā ikvienu, kurš kaut reizi savā mašīnā uzņēmis stopētāju, raidījums Degpunktā aptaujāja šoferus! Pēc nelielas aptaujas atklājās, ka acīmredzot tie retie gadījumi, kad kāds stopētājs izrādās neģēlis un sagādā pamatīgas raizes kādam autobraucējam, nespēj sabojāt kopēju iespaidu par cilvēkiem, kas reiz uzņemti auto.

Taču, pats galvenais, nepiemirstiet par šādām situācijām, kāda risinājās Salaspilī un vienalga vai stopējat, vai piestājat, lai kādu aizvestu, vienmēr vispirms padomājiet par savu drošību!

Skaties video!