Komentāri
Stop drugs: lai notvertu pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits
()

Imantas iedzīvotāju sanāksmē vakar vakarā nolemts, – lai noķertu Pārdaugavas pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits. Tā paziņojis  kustības Stop drugs valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis.

Sanāksmē secināts, ka īpaši patruļas nepieciešamas skolu teritorijās. Jāvēro aizdomīgu vīriešu darbība – vai kāds neseko bērniem. Patrulētāji arī aicina visus Latvijas iedzīvotājus pievērst uzmanību varmākas fotorobotam. Iespējams, ka Imantas pedofils dzīvo kaimiņos kādam, kurš līdz šim nemaz nav redzējis šo fotorobotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Zasulauka rajonā kāds vīrietis veicis seksuālu uzbrukumu 13 gadu vecai meitenei. Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils, kuru policija meklē jau kopš pavasara. Viņš tiek vainots par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā. Minētos noziegumus vienoja tas, ka tie pastrādāti dzīvojamo māju liftos.

Policija uzskata, ka šis pedofils upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl