Komentāri
Stiprā vēja nodarītie zaudējumi bijuši salīdzinoši nelieli, apliecina VUGD
Foto: LETA

Saistībā ar ceturtdienas spēcīgā vēja radītajām sekām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 36 izsaukums, taču nodarītie zaudējumi vērtējami kā salīdzinoši nelieli.

Izsaukumu skaits uz vēja radītajiem postījumiem bija salīdzinoši neliels. Kopumā saņemti 36 izsaukumi uz stiprā vēja radīto postījumu likvidēšanu – 32 no izsaukumiem bija saistīti ar vējā nolauzto koku novākšanu, piemēram, no ceļa braucamās daļas, bet četri izsaukumi bija saistīti ar to, ka vējš ēkām bija atrāvis konstrukcijas. Lielākā daļa izsaukumu bija Vidzemē (16), 12 gadījumos ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgā un Rīgas reģionā, savukārt Kurzemē netika saņems neviens izsaukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, sadzīves mantas, vieglā automašīna, ēkas nojume, ēkas starpstāvu pārsegums, šķūni un sodrēji 11 ēku dūmvados. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Kurzemes prospektā Rīgā, kur 40m2 platībā ar atklātu liesmu dega noliktavas ēka. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 4.02 un plkst. 7.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušam kaķim, kurš Staiceles ielā Rīgā bija iekritis daudzdzīvokļu ēkas ventilācijas šahtā. Kaķis bija kritis no sestā stāva un atradās ēkas pirmajā stāvā aiz betona sienas. Ar pirmā stāva dzīvokļa īpašnieku atļauju, ugunsdzēsēji glābēji betona sienu izlauza, kaķi atbrīvoja un atdeva saimniekiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 75 izsaukumus, no kuriem 21 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 45 uz glābšanas darbiem, savukārt deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl