Komentāri
Stiprā alkohola reibumā slimnīcā nogādāts 11 gadus vecs zēns
Foto: ekrānšāviņš

Vakar Kurzemē stiprā alkohola reibumā slimnīcā tika nogādāts 11 gadus vecs zēns, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1160 izsaukumiem, no tiem 186 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Mediķi bērnam konstatējuši alkohola intoksikāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat slimnīcā nogādāts vienu gadu vecs puika Vidzemē, kurš guvis plašus applaucējumus, uz sevis uzgāžot karstu zupu. Negadījumā zēns guva kāju, krūšu un vēdera applaucējumus.

Atsitoties pret griestu lampu, meitenīte gūst galvas traumas

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama divus gadus vecai meitenītei Vidzemē, kura guva galvas traumas, tiekot atsista pret griestu lampu.

Trauma gūta brīdī, kad pieaugušais meitenīti strauji cēlis gaisā un, visticamāk, neaprēķinot attālumus, atsitis bērna galvu pret griestu lampu. Negadījuma rezultātā meitene guvusi smadzeņu satricinājumu, kā arī brūci, jo trieciena laikā lampa tika sasista.

Smadzeņu satricinājumu un ķermeņa traumas guvusi arī 11 gadus veca meitene Rīgā, kuru aizķēra kāda automašīna.

Aizvadītajā diennaktī no degošas ēkas izglābti divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no degošas ēkas izglābis divus cilvēkus.

Izsaukumu uz jumta un ēkas ārsienas degšanu desmit kvadrātmetru platībā Jelgavā, Viršu ielā, VUGD saņēmis šonakt īsi pēc pusnakts. No degošās mājas izglābta sieviete un vīrietis apmēram 60 gadu vecumā. Iespējamais nama aizdegšanās iemesls – īssavienojums elektroiekārtā.

Savukārt vakar plkst.18.56 dedzis koka šķūnis Rīgā, Palīdzības ielā, 140 kvadrātmetru platībā. Iespējama tīša dedzināšana.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā notikuši 25 ugunsgrēki, neviens nav cietis vai gājis bojā. VUGD saņēmis sešus maldinājuma zvanus un veicis 14 glābšanas darbus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl