Komentāri
Sprāgstot tvaika katlam, vīrietis guvis plašus apdegumus
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīna. (Foto: LETA)

Pagājušajā diennaktī Zemgalē, mājās sprāgstot tvaika katlam, 51 gadu vecs vīrietis guvis sejas, krūšu kurvja, vēdera, augšdelmu un apakšstilbu termiskus apdegumus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Pēc negadījuma vīrietis pats vērsies stacionārā un vēlāk no Zemgales tika pārvests uz Rīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvaspilsētā mediķi uz ielas atraduši 67 gadus vecu vīrieti, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana un pēdu apsaldējumi. Vīrietis atradies alkohola reibumā. Viņš mediķiem atzinis, ka reibumā iemidzis un tā nogulējis visu nakti. Tāpat vīrietis pastāstījis, ka viņa kājas kļuvušas nejūtīgas. Mediķi konstatējuši pēdu apsaldējumus, un vīrieti nogādājuši stacionārā.

Vidzemē 30 gadus vecs vīrietis, braucot ar sniega motociklu, iebraucis kokā. Viņam konstatēta galvas trauma un, iespējams, galvas smadzeņu satricinājums.

Savukārt Zemgalē mediķi palīdzējuši arī kādam 66 gadus vecam vīrietim, kurš darbavietā savainojis roku ar elektrisko virpu, tostarp guvis viena pirksta vaļēju lūzumu un pirksta daļēju amputāciju. Viņš nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Tāpat mediķi saņēmuši izsaukumu uz Lielvārdi, kur zem kravas vilciena pakļuvis vīrietis, taču līdz mediķu atbraukšanai vīrietis jau bija miris.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1196 izsaukumiem, tostarp 148 gadījumi bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl