Sprāgstot tvaika katlam, vīrietis guvis plašus apdegumus

Komentāri
Sprāgstot tvaika katlam, vīrietis guvis plašus apdegumus
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī Zemgalē, mājās sprāgstot tvaika katlam, 51 gadu vecs vīrietis guvis sejas, krūšu kurvja, vēdera, augšdelmu un apakšstilbu termiskus apdegumus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Pēc negadījuma vīrietis pats vērsies stacionārā un vēlāk no Zemgales tika pārvests uz Rīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvaspilsētā mediķi uz ielas atraduši 67 gadus vecu vīrieti, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana un pēdu apsaldējumi. Vīrietis atradies alkohola reibumā. Viņš mediķiem atzinis, ka reibumā iemidzis un tā nogulējis visu nakti. Tāpat vīrietis pastāstījis, ka viņa kājas kļuvušas nejūtīgas. Mediķi konstatējuši pēdu apsaldējumus, un vīrieti nogādājuši stacionārā.

Vidzemē 30 gadus vecs vīrietis, braucot ar sniega motociklu, iebraucis kokā. Viņam konstatēta galvas trauma un, iespējams, galvas smadzeņu satricinājums.

Savukārt Zemgalē mediķi palīdzējuši arī kādam 66 gadus vecam vīrietim, kurš darbavietā savainojis roku ar elektrisko virpu, tostarp guvis viena pirksta vaļēju lūzumu un pirksta daļēju amputāciju. Viņš nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Tāpat mediķi saņēmuši izsaukumu uz Lielvārdi, kur zem kravas vilciena pakļuvis vīrietis, taču līdz mediķu atbraukšanai vīrietis jau bija miris.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1196 izsaukumiem, tostarp 148 gadījumi bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Lasi vēl