Komentāri
Sprādzis akumulators, kritieni no trepēm un auto negadījumi –  pagājušās diennakts nelaimes
Foto: LETA

Sprāgstot automašīnas akumulatoram, Vidzemē 53 gadus vecs vīrietis guvis sejas apdegumus, vēsta Neatliekamais medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Sprādziens noticis brīdī, kad vīrietis darbojies ap spēkratu. Akumulatorā esošā skābe nonākusi uz vīrieša sejas, un viņš guvis ķīmisku apdegumu. Mediķi cietušo nogādājuši slimnīcā.

Savukārt Kurzemē 48 gadus vecs vīrietis, atrodoties pirtī, uzkritis uz karstas pirts krāsns. Viņš ar termiskiem vēdera, kājas un rokas apdegumiem nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1124 izsaukumus, no kuriem 211 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Mediķi smagā stāvoklī slimnīcā nogādā sirmgalvi, kura nokritusi pa trepēm

Mediķi vakar smagā stāvoklī slimnīcā nogādājuši 79 gadus vecu sievieti, kura nokritusi pa trepēm.

Sieviete nokritusi, kāpjot augšā pa trepēm. Kritiena rezultāta viņa guvusi smagu galvas traumu, kā arī iekšējo orgānu bojājumus. Viņa smagā, bet stabilā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Kurzemē 49 gadus vecs vīrietis nokritis pa 2,5 metrus augstām kāpnēm un guvis galvas traumu un pleca sasitumu. Arī viņš nogādāts slimnīcā.

Vēl citur Kurzemē 44 gadus veca sieviete, kāpjot pa trošu kāpnēm, nokritusi no viena metra augstuma, gūstot muguras sasitumu un iespējamu mugurkaula skriemeļu traumu. Mediķi viņu nogādājuši slimnīcā.

Mediķi vakar veiksmīgi reanimējuši divus vīriešus, kuriem apstājusies sirds

Mediķiem vakar veiksmīgi izdevies reanimēt divus vīriešus, kuriem apstājusies sirds.

Mediķi Zemgalē vakar saņēmuši izsaukumu pie 60 gadus veca vīrieša, kuram bijušas sūdzības par sāpēm krūtīs un elpas trūkumu. Mediķiem ierodoties, vīrietis jau bija bez dzīvības pazīmēm. Ārsti uzsākuši reanimācijas pasākumus, kā arī tikusi piesaistīta ārstu-speciālistu brigāde. Mediķiem izdevās atjaunot vīrieša sirdsdarbību un viņš smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Citur Zemgalē mediķi devušies pie 66 veca vīrieša, kuram bijušas sūdzības par stiprām sāpēm krūtīs un elpas trūkumu. Transportēšanas laikā vīrietim pēkšņi apstājusies sirds, un mediķi sākuši reanimācijas pasākumus, kuri bijuši veiksmīgi.

Dobeles novadā automašīna nāvējoši notriekusi gājēju

Vakar Dobeles novadā automašīna Volvo S70 uz ceļa aizķēra 1964.gadā dzimušu vīrietis, kurš negadījuma vietā gājis.

Automašīna vīrieti aizķērusi, kad viņš neuzmanīgi šķērsojis ceļa braucamo daļu.Engures pagastā uz ceļa Rideļi-Engure 1988.gadā dzimis vīrietis, braucot pa meža ceļu ar kvadriciklu, nokritis un guvis traumas. Viņš nogādāts slimnīcā.

Savukārt Krimuldas novadā vakar apgāzies traktors ar piekabi, kā rezultātā miesas bojājumus guva 1985.gadā dzimušais spēkrata vadītājs. Viņš nogādāts slimnīcā.

Tāpat vakar Viļānu novadā, nobraucot no ceļa, apgāzusies automašīna Audi A6. Negadījumā cietuši auto pasažieri – 1983. un 1975. gadā dzimuši vīrieši, kuri nogādāti slimnīcā.

Vakar Sējas novadā Murjāņos 1985. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu Audi uzbrauca gājējam, 1964. gadā dzimušam vīrietim, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Lasi vēl