Komentāri

Pagājušās nedēļas skaļākajam notikumam – sprādzienam Jaunciema kapos, kur bojā gāja kāds 60 gadus vecs vīrietis, ir šokējošs turpinājums. Degpunktā komandai izdevies noskaidrot, ka aizdomās turamais vīrietis ir kāds Vitālijs Demčuks – Sužu iedzīvotājs, kurš Degpunktā kameru objektīvā jau reiz pabijis. Vitālijs pāris gadu laikā pieredzējis vairāku cilvēku bojāeju, tostarp arī paša mātes. 

Vitāliju Demčuku Sužos pazīst ikviens. Viņš ir vietējo daudzdzīvokļu māju pārvaldnieks. Pareizāk sakot bija, jo šobrīd vīrietis ir apcietināts aizdomās par slepkavību, ievietojot spridzekli Jaunciema kapos, vienā no kapu kopiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās Vitālijs šajā sētā daudziem iedzīvotājiem ir ļoti labs draugs, bet vēl vismaz tik pat daudziem lielākais ienaidnieks.

2012. gada decembrī, kad mežā tika atrasts nogalināts Vitālija draugs un vietējais dzērājs Jānis, vīrietis pats atzina, ka gribējuši noslepkavot tieši viņu.

Draudētāji toreiz pēc Vitālija domām esot bijuši kaimiņi, tostarp iepriekšējais pārvaldnieks, kuram Vitālijs nocēlis amatu.

Kamēr likumsargi šķetināja šo lietu, pēc pāris nedēļām tieši Vecgada vakarā Sužos atrasts vēl viens miris cilvēks – Vitālija mamma, kura strādājusi arī par sētnieci.

Sieviete gājusi bojā kurinot ugunskuru. Liesmās kaut kas eksplodēja un sašķaidīja pensionārei galvu, kā arī bijušas dažas brūces ķermenī. Turpat līdzās dārza mājiņai Degpunktā komanda toreiz atrada vairākas kaujas patronas, bet iedzīvotāji nelaimē sliecās vainot bezpajumtniekus, kuri kādu no tām varēja iemest ugunskurā, cenšoties tikt pie metāla bez šaujampulvera.

Atkritumu dedzināšana bijis sētnieces ik dienas rituāls. Tādā veidā viņa centusies ieekonomēt visas mājas iemītnieku līdzekļus. Tomēr versiju par atkritumu likvidēšanu Vecgada vakarā toreiz daudzi iedzīvotāji uztvēra kritiski. Viņi sliecās domāt, ka sētnieci uz ugunskura vietu kāds aizvilinājis.

Tātad īsā laika posmā mirst šobrīd apcietinātā Vitālija draugs un māte. Pēc tam Sužos māju kāpņu telpās notiek degšanas, viena pēc otras sāk svilt automašīnas. Vienā no degšanām pagājušā gada beigās tiek pieķerts pats Vitālijs un saņem sodu – pus gadu nosacīti. Sods vēl nav izciests, kad jauns pavērsiens Vitālija dzīvē – sprādziens kapsētā, kur apglabāta viņa māte.

Kaimiņi dzirdējuši arī informāciju, ka Vitālijs mēdzot lietot narkotikas. Arī mātes nāves dienā kaimiņi esot novērojuši savādu rīcību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl