Komentāri

Mājas ar aiznaglotām durvīm un izsistiem stikliem nevieš pārliecību, ka tajā kāds varētu patstāvīgi dzīvot. Tomēr, par spīti sliktajiem apstākļiem, daudzi grausti īpaši ziemās ir apdzīvoti.

Rokas stiepiena attālumā no Kuldīgas ugunsdzēsēju depo ceturtdienas pēcpusdienā aizdegās kāda divstāvu koka māja. No tās pašas spēkiem evakuējās sieviete, bet ugunsdzēsēji no ēkas paglābuši divus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie mājas paveras gana bēdīgs skats. Ja jau pirms nelaimes dzīvošana šajā mājā nebija no ērtākajam, tad tagad, lūkojoties uz koka graustu, šķiet, ka tās iemītnieki ar steigu devušies meklēt citu pajumti. Bet, kā izrādās, nē, cilvēki te dažu minūšu laikā uzrodas kā sēnes pēc lietus.

Degpunktā sastop ēkas iedzīvotāju Inu, kura divstāvu koka mājā dzīvo jau 18 gadus un izskatās, ka arī negrasās pārvākties. Šobrīd gan ir bail, ka jebkurš ēkā var iekļūt un aizdedzināt vēlreiz, jo pagaidām ir aizdomas, ka tā bijusi tīša dedzināšana. Ļaunprātīgu uguns pielaišanu mājai pieļauj arī ugunsdzēsēji, taču jautrā kunga prātā kopā ar draugiem var gadīties visādi.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl