Spirtota “kafija” sveču gaismā: Kuldīgas pusē draugu “izklaides” beidzas ar ugunsgrēku

0 Komentāru

Mājas ar aiznaglotām durvīm un izsistiem stikliem nevieš pārliecību, ka tajā kāds varētu patstāvīgi dzīvot. Tomēr, par spīti sliktajiem apstākļiem, daudzi grausti īpaši ziemās ir apdzīvoti.

Rokas stiepiena attālumā no Kuldīgas ugunsdzēsēju depo ceturtdienas pēcpusdienā aizdegās kāda divstāvu koka māja. No tās pašas spēkiem evakuējās sieviete, bet ugunsdzēsēji no ēkas paglābuši divus vīriešus.

Pie mājas paveras gana bēdīgs skats. Ja jau pirms nelaimes dzīvošana šajā mājā nebija no ērtākajam, tad tagad, lūkojoties uz koka graustu, šķiet, ka tās iemītnieki ar steigu devušies meklēt citu pajumti. Bet, kā izrādās, nē, cilvēki te dažu minūšu laikā uzrodas kā sēnes pēc lietus.

Degpunktā sastop ēkas iedzīvotāju Inu, kura divstāvu koka mājā dzīvo jau 18 gadus un izskatās, ka arī negrasās pārvākties. Šobrīd gan ir bail, ka jebkurš ēkā var iekļūt un aizdedzināt vēlreiz, jo pagaidām ir aizdomas, ka tā bijusi tīša dedzināšana. Ļaunprātīgu uguns pielaišanu mājai pieļauj arī ugunsdzēsēji, taču jautrā kunga prātā kopā ar draugiem var gadīties visādi.

0 Komentāru