Komentāri

Mājas ar aiznaglotām durvīm un izsistiem stikliem nevieš pārliecību, ka tajā kāds varētu patstāvīgi dzīvot. Tomēr, par spīti sliktajiem apstākļiem, daudzi grausti īpaši ziemās ir apdzīvoti.

Rokas stiepiena attālumā no Kuldīgas ugunsdzēsēju depo ceturtdienas pēcpusdienā aizdegās kāda divstāvu koka māja. No tās pašas spēkiem evakuējās sieviete, bet ugunsdzēsēji no ēkas paglābuši divus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie mājas paveras gana bēdīgs skats. Ja jau pirms nelaimes dzīvošana šajā mājā nebija no ērtākajam, tad tagad, lūkojoties uz koka graustu, šķiet, ka tās iemītnieki ar steigu devušies meklēt citu pajumti. Bet, kā izrādās, nē, cilvēki te dažu minūšu laikā uzrodas kā sēnes pēc lietus.

Degpunktā sastop ēkas iedzīvotāju Inu, kura divstāvu koka mājā dzīvo jau 18 gadus un izskatās, ka arī negrasās pārvākties. Šobrīd gan ir bail, ka jebkurš ēkā var iekļūt un aizdedzināt vēlreiz, jo pagaidām ir aizdomas, ka tā bijusi tīša dedzināšana. Ļaunprātīgu uguns pielaišanu mājai pieļauj arī ugunsdzēsēji, taču jautrā kunga prātā kopā ar draugiem var gadīties visādi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl