Spēcīgās liesmas Ķīpsalā iznīcinājušas ievērojamus vīna krājumus

Komentāri

Šodien Ķīpsalā, Matrožu ielā, īpašnieki kopā ar apdrošinātājiem izstaigā liesmu izpostītās noliktavas telpas. Turpat blakus rosās arī policijas darbinieki, vācot pierādījumus, lai noskaidrotu uguns izcelsmi, kas vakar vakarā apņēma vairāk nekā 1000 kvadrātmetru ēkas.

Cietusi angāra daļa, kurā Oskars nomā telpas. Vīrietis šeit ierīkojis vīna tirdzniecības bāzi Leopard SDC un glabāja restorānu inventāru, tostarp gāzes sildlampas, ko izmanto vasaras terašu apsildei. Iespējams, tieši no gāzes sildītāju glabātavas telpu jumta ugunsgrēks sācies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spirtotie dzērieni parūpējās par iespaidīgu uguns šovu, ko vairāk nekā 30 ugunsdzēsējiem ar sešām autocisternām izdevās likvidēt četru stundu laikā. Lai arī īpašums apdrošināts, Oskaram vislielākā sāpe ir par gadiem atlasītajiem vīna krājumiem, ko nebūs iespējams atgūt.

Šobrīd vien atliek gaidīt ekspertīzes slēdzienu un ķerties pie jaunu vīna krājumu veidošanas.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl