Komentāri

Viens no aizdomās turētajiem Spānijā pazudušās latvietes Agneses Kļaviņas lietā ir britu multimiljonāra dēls, vēsta britu laikraksts Daily Mail.

30 gadus vecā Agnese Kļaviņa pēdējo reizi redzēta 2014. gada 6. septembrī ap plkst. 6.00 naktsklubā Aqwa Mist Marveljas pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

37 gadus vecais Džordžs Veslijs Kapers ir atzinis, ka Agnese no naktskluba devās prom viņa Mercedes markas automašīnā, taču apgalvo, ka meiteni vēlāk aizvedis mājās.

Daily Mail vēsta, ka aizdomās turētā tēvs Džons Freds Kapers Spānijā nodarbojas ar luksusa īpašumu uzpirkšanu un pārdošanu.

Tikmēr Spānijas presē Kapers vecākais dēvēts par Spānijas policijai labi zināmu gangsteri.

Kapers un otrs aizdomās turētais brits Kregs Porters šonedēļ nopratināti Spānijas tiesā. Formāli apsūdzības abiem vīriešiem vēl nav izvirzītas.

Kļaviņa pēdējo reizi redzēta 6. septembra rītā iekāpjam Mercedes markas automašīnā pie naktskluba Aqwa Mist Marveljā.

Porters un Kapers atzinuši, ka kopā ar Agnesi devušies prom no kluba, taču apgalvo, ka vēlāk izlaiduši viņu pie sievietes mājokļa.

Jaunās sievietes draugi, satraukti, ka ar viņu neizdodas sazināties, pēc dažām dienām devās uz viņas dzīvokli un atklāja, ka viņa tajā nav bijusi. Taču mājoklī vēl joprojām atradās Kļaviņas pase, kredītkartes un citi personīgie dokumenti.

Videonovērošanas kameru ierakstos redzams, ka nākamajā naktī pēc Agneses pazušanas Džordžs Kapers, Porters un trešais vīrietis nes lielu, smagu somu uz jahtu, kas pieder Džonam Kaperam.

Spānijas policija martā konfiscēja jahtu, kur noņemti materiāli DNS analīzēm. Pārbaužu rezultāti publiski nav izziņoti.

Foto avots: Find Agnese Klavina/Facebook

Foto avots: Find Agnese Klavina/Facebook

 

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl