Komentāri
Šovasar nedaudz samazinājies velosipēdu zādzību skaits
FOTO: LETA

Šovasar samazinājies velosipēdu zādzību skaits. Līdz jūlija beigām galvaspilsētā nozagti 400  divriteņi. Atrasti gan tikai daži no tiem. Viena no problēmām ir fakts, ka  īpašnieki savu divriteni nespēj  detalizēti raksturot. Garnadži visbiežāk iekāro dārgus velosipēdus, kas nav pienācīgi aizsargāti.

Atrast cilvēku, kam pēdējā laikā nozagts velosipēds it nemaz nav grūti. Sociālajos tīklos teju ik dienu tiek ievietoti paziņojumi par nozagtiem riteņiem. Rīdzinieka Armanda divriteni nozaga pie Valdemāra ielas Rimi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armandam paveicās, jo viņa velosipēds operatīvi tika atrasts. Savukārt, bēdīgāka situācija ir Annai, kurai riteni nozaga no kāpņutelpas. Velosipēds bija vienkāršs un salīdzinoši lēts. Policijā viņa nevērsās.

Gan Armands gan Anna atzīst, ka pēc notikušā ir guvuši mācību.

 

Policija tikmēr uzsver, ka visbiežāk zagļi izvēlas dārgus riteņus, īpaši tos, ko ir viegli nozagt.

 

Pēc policijas teiktā, atrast izdodas vien nelielu daļu nozagto riteņu, tostarp tādēļ, ka veloīpašnieki savu braucamo nespēj precīzi aprakstīt un nezina rāmja numuru. Lai zādzības gadījumā velosipēdu būtu vieglāk atrast, policija aicina to nofotografēt un reģistrēt Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl