Šovasar nedaudz samazinājies velosipēdu zādzību skaits

Komentāri
Šovasar nedaudz samazinājies velosipēdu zādzību skaits
FOTO: LETA

Šovasar samazinājies velosipēdu zādzību skaits. Līdz jūlija beigām galvaspilsētā nozagti 400  divriteņi. Atrasti gan tikai daži no tiem. Viena no problēmām ir fakts, ka  īpašnieki savu divriteni nespēj  detalizēti raksturot. Garnadži visbiežāk iekāro dārgus velosipēdus, kas nav pienācīgi aizsargāti.

Atrast cilvēku, kam pēdējā laikā nozagts velosipēds it nemaz nav grūti. Sociālajos tīklos teju ik dienu tiek ievietoti paziņojumi par nozagtiem riteņiem. Rīdzinieka Armanda divriteni nozaga pie Valdemāra ielas Rimi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armandam paveicās, jo viņa velosipēds operatīvi tika atrasts. Savukārt, bēdīgāka situācija ir Annai, kurai riteni nozaga no kāpņutelpas. Velosipēds bija vienkāršs un salīdzinoši lēts. Policijā viņa nevērsās.

Gan Armands gan Anna atzīst, ka pēc notikušā ir guvuši mācību.

 

Policija tikmēr uzsver, ka visbiežāk zagļi izvēlas dārgus riteņus, īpaši tos, ko ir viegli nozagt.

 

Pēc policijas teiktā, atrast izdodas vien nelielu daļu nozagto riteņu, tostarp tādēļ, ka veloīpašnieki savu braucamo nespēj precīzi aprakstīt un nezina rāmja numuru. Lai zādzības gadījumā velosipēdu būtu vieglāk atrast, policija aicina to nofotografēt un reģistrēt Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Lasi vēl