Šosejas malā pilnībā sadeg kravas mikroautobuss

Komentāri

Bēdīgi šī diena beigusies kādam kravas mikroautobusa vadītājam, kurš bija ceļā uz darbu, bet beigās palika gan bez automašīnas, gan plānotās peļņas. 

Vladimirs šorīt no Ventspils puses pa Jūrmalas apvedceļu brauca Rīgas virzienā. Vīrietim bija jāpaņem kāda krava – tieši kravu pārvadājumi ir viņa pamatdarbs. Jūrmalas šosejas vidū no Vladimira automašīnas motortelpas sāka nākt dūmi. Vīrietis centies glābt, kas glābjams, bet diemžēl velti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vladimirs pateicas šoferiem, kuri nepalika vienaldzīgi viņa bēdā, taču diemžēl arī palīdzība no malas šoreiz nelīdzēja.

Glābēji atbrauca dažu minūšu laikā, un degošā auto apdzēšana neaizņēma ilgāk par desmit minūtēm. Šajā gadījumā gan Vladimiram tas ir mazs mierinājums, jo viņš palicis bez sava iztikas avota.

Lai arī zaudējums ir ļoti nepatīkams, jādomā, ka Vladimiram viss tomēr būs kārtībā, jo šajā gadījumā vismaz viņš pats ir sveiks un vesels.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl