FOTO: Trīs ļoti smagas avārijas – pie Raganas, Medemciema un Ķeguma

3 komentāri
FOTO: Trīs ļoti smagas avārijas – pie Raganas, Medemciema un Ķeguma
Foto: Jānis Zariņš, TV3 Ziņas

Pamatīgas avārijas, kurās iesaistīti vairāki spēkrati, otrdienas rītā notikušas pie Raganas uz ceļa Valmiera-Rīga, pie Medemciema uz Jelgavas šosejas un pirms Ķeguma uz Daugavpils šosejas, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijā. Avārijās ir arī bojā gājušie.

Ziņa papildināta ar fotogrāfijām no notikuma vietas!

Avārija uz Jelgavas šosejas

Avārijā uz Jelgavas šosejas – netālu no vietas, kur vakar traģiski gāja bojā kāda gājēja un bērns – iesaistīti septiņi spēkrati. Avārija notika plkst. 7:57. Pagaidām tiek noskaidrotas ziņas par cietušajiem un bojā gājušajiem.

Pie Raganas spēkrati “pa grāvjiem”

Savukārt uz Valmieras šosejas netālu no Raganas avārija notika plkst. 7:45 un tajā iesaistītas sešas automašīnas. Spēkrati ir “pa grāvjiem” un, visticamāk, avārija notikusi saslīdot kādai no automašīnām, sacīja Valsts policijā. Pašlaik tiek noskaidrota informācija par cietušajiem. Zināms, ka cietušie ir.

Uz Daugavpils šosejas cietuši glābēji

Avārija plkst 07:10 notikusi arī šosejas Rīga – Daugavpils 44 kiloemtrā, pirms Ķeguma. Tur avārijā iesaistītas piecas automašīnas, kas arī sakritušas “pa grāvjiem”.  Dodoties uz notikuma vietu, uz slidenā ceļa ceļu satiksmes negadījumā iekļuva arī ugunsdzēsības autocisterna. Kopumā avārijā sadūrās divas smagās un trīs vieglās automašīnas. Negadījuma rezultātā vienā no vieglajām automašīnām bija iespiesti trīs cilvēki, kurus ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja no avarējušās automašīnas. Diemžēl ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā divi cilvēki un cieta trīs cilvēki, tajā skaitā divi ugunsdzēsēji glābēji.

Kustība visu avāriju vietās bloķēta.

Ko saka sociālajos tīklos?

3 komentāri