Komentāri

Jo aukstāks un ziemai raksturīgāks kļūst laiks, jo cilvēki vairāk cenšas kaut kā sasildīties. Ja rocība un mājvieta atļauj – daudzi, protams, vēlās tikt pie kamīna vai krāsns. Tie, kuri meklējuši izdevīgāku piedāvājumu internetā, nevis uzticējušies tirgotājiem ar pārbaudītu reputāciju, kā saka, ir pamatīgi “ieberzušies”.

Proti, ir ļaudis, kuri atraduši portālu kamīnkrāsnis.lv, noskatījuši tajā kaut ko sev, pasūtījuši preci, samaksājuši par to un rezultātā ziemu gaida bez kamīna, bez krāsns un bez savas naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Brasas iecirknī šobrīd vērsušies septiņi kamīnu pārdevēja piemānītie klienti. Savukārt citviet Latvijā esot vēl cietušie. Vīrietis no sākuma ar policiju komunicējis, gan telefoniski, gan arī pats ieradies iecirknī un mēģinājis taisnoties par to, kāpēc nav klientu pasūtījumus izpildījis līdz galam. Taču pēc tam pazudis bez vēsts.

Arī Degpunktā dodas uz Biķernieku ielu 121.  uzņēmuma adresi, kas patlaban norādīta kamīnkrāsnis.lv mājaslapā, taču tur Degpunktā neatrod nevienu dzīvu dvēseli. Šķiet, ka mājā šobrīd pilnīgi nekas nenotiek un pilnīgi neviens neatrodas. Vismazāk jau nu – kamīnu pārdevējs.

Likumsargi skaidro, ka šobrīd notiek intensīva vīrieša meklēšana, un, ja viņu neizdosies atrast, viņa foto tiks izplatīts medijos. Kā liecina interneta portālā sudzibas.lv atrodamie ieraksti, vīrieša vārds varētu būt Kaspars Grauze un par viņa darbībām ļaudis sūdzējušies jau šā gada vasarā. Mājaslapa kaminkrasnis.lv vēl aizvien darbojas tur aizvien iespējams iepirkties, tāpēc Degpunktā to nekādā gadījumā vismaz pagaidām nedarīt!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl