Sola kamīnus par izdevīgu cenu, bet beigās pircējs paliek apkrāpts

0 Komentāru
Sola kamīnus par izdevīgu cenu, bet beigās pircējs paliek apkrāpts
Foto: ekrānšāviņš

Jo aukstāks un ziemai raksturīgāks kļūst laiks, jo cilvēki vairāk cenšas kaut kā sasildīties. Ja rocība un mājvieta atļauj – daudzi, protams, vēlās tikt pie kamīna vai krāsns. Tie, kuri meklējuši izdevīgāku piedāvājumu internetā, nevis uzticējušies tirgotājiem ar pārbaudītu reputāciju, kā saka, ir pamatīgi “ieberzušies”.

Proti, ir ļaudis, kuri atraduši portālu kamīnkrāsnis.lv, noskatījuši tajā kaut ko sev, pasūtījuši preci, samaksājuši par to un rezultātā ziemu gaida bez kamīna, bez krāsns un bez savas naudas.

Rīgas Brasas iecirknī šobrīd vērsušies septiņi kamīnu pārdevēja piemānītie klienti. Savukārt citviet Latvijā esot vēl cietušie. Vīrietis no sākuma ar policiju komunicējis, gan telefoniski, gan arī pats ieradies iecirknī un mēģinājis taisnoties par to, kāpēc nav klientu pasūtījumus izpildījis līdz galam. Taču pēc tam pazudis bez vēsts.

Arī Degpunktā dodas uz Biķernieku ielu 121.  uzņēmuma adresi, kas patlaban norādīta kamīnkrāsnis.lv mājaslapā, taču tur Degpunktā neatrod nevienu dzīvu dvēseli. Šķiet, ka mājā šobrīd pilnīgi nekas nenotiek un pilnīgi neviens neatrodas. Vismazāk jau nu – kamīnu pārdevējs.

Likumsargi skaidro, ka šobrīd notiek intensīva vīrieša meklēšana, un, ja viņu neizdosies atrast, viņa foto tiks izplatīts medijos. Kā liecina interneta portālā sudzibas.lv atrodamie ieraksti, vīrieša vārds varētu būt Kaspars Grauze un par viņa darbībām ļaudis sūdzējušies jau šā gada vasarā. Mājaslapa kaminkrasnis.lv vēl aizvien darbojas tur aizvien iespējams iepirkties, tāpēc Degpunktā to nekādā gadījumā vismaz pagaidām nedarīt!

0 Komentāru