Šokējošs eksperimenta video: Latvijas iedzīvotāji nereaģē, ja redz zādzību savā acu priekšā

1 komentārs

”Atstāšu logu pusatvērtu, lai istabas izvedinās, kamēr neesmu mājās. Neviens taču tāpat nemēģinās ielauzties dienas gaišajā laikā, kamēr apkārt gar logu regulāri staigā cilvēki!” šāds lēmums diemžēl nereti tiek pieņemts pirms iziešanas no sava mājokļa.

Šā iemesla dēļ apdrošināšanas sabiedrība BALTA veica eksperimentu, vēloties pārliecināties, cik droši ir paļauties, ka garām staigājošu cilvēku klātbūtne samazinās risku mājokļa apzagšanai. Eksperimenta rezultāts – tikai 3 no 17 gadījumiem garāmejošie cilvēki uzdrošinājās apturēt zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan pastāv uzskats, ka garnadži uzdarbojas tikai tumšā laikā, jo īpaši rudens un ziemas mēnešos, kad viņus grūtāk pamanīt, statistika rāda, ka zagļiem gaišs laiks un pat dienas vidus nav šķērslis savu nelikumīgo un nekrietno plānu īstenošanai.

Garnadži aktīvi darbojas arī visos gaišajos – pavasara un vasaras – mēnešos.

Noskaties video un padomā, kā reaģētu tu, ja redzētu, ka zaglis uzdarbojas svešā dzīvoklī?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl