Šokējoša slepkavība Daugavpilī! Vīrs nogalina sievu un līķi izmet miskastē

Komentāri
Šokējoša slepkavība Daugavpilī! Vīrs nogalina sievu un līķi izmet miskastē

Tikai dažu desmitu metru attālumā no Daugavpils cietuma jeb tā dēvētā Baltā gulbja, vienā no Dzelzceļu ielas namiem, pagājušās nedēļas nogalē risinājušies baisi notikumi.

Ģimenes strīda laikā kāds vīrs paķēris nazi un aukstasinīgi noslepkavojis savu sievu, bet viņas ķermeni ietinis maisā un izmetis atkritumu konteinerā turpat pie mājas.

Apkārtējie par notikumiem uzzinājuši vien brīdī, kad šeit dažas dienas vēlāk ieradušies policisti, kuri pirmā stāva iemītnieku saslēguši rokudzelžos.

Slepkavība notikusi ģimenē, kas dzīvojusi nabadzīgi. Vīrietis pirms pāris gadiem iznācis no cietuma. Tad sadraudzējies ar kaimiņieni. Jau labu laiku abi dzīvojuši kopā, bet vienu no saviem dzīvokļiem izīrējuši.

Protams, grādīgas dziras šajā ģimenē turētas augstā godā. Kāda pirmajā stāvā sastapta kundze, taujāta par notikušo, nopūšas un saka, ka nogalinātā nebija pelnījusi šādu likteni.

Foto

Vietējās kriminālpolicijas priekšnieks atklāj, ka šīs lietas atšķetināšanā ieliktas lielas pūles..

Lielākās grūtības policistiem sagādājis fakts, ka neatkarīgi no tā, ka ļaundaris jau bija atzinis savu vainu slepkavībā, turklāt bija zināms, kur izmests līķis, to uzreiz neizdevās atrast.

Jau nākamajā rītā pēc nozieguma ieradušies atkritumu savācēji, kuri, neko ļaunu nenojauzdami, konteineru iztukšojuši un tā saturu aizveduši uz atkritumu poligonu Demenes pagastā.

Video

Lasi vēl