Komentāri

Tikai dažu desmitu metru attālumā no Daugavpils cietuma jeb tā dēvētā Baltā gulbja, vienā no Dzelzceļu ielas namiem, pagājušās nedēļas nogalē risinājušies baisi notikumi.

Ģimenes strīda laikā kāds vīrs paķēris nazi un aukstasinīgi noslepkavojis savu sievu, bet viņas ķermeni ietinis maisā un izmetis atkritumu konteinerā turpat pie mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkārtējie par notikumiem uzzinājuši vien brīdī, kad šeit dažas dienas vēlāk ieradušies policisti, kuri pirmā stāva iemītnieku saslēguši rokudzelžos.

Slepkavība notikusi ģimenē, kas dzīvojusi nabadzīgi. Vīrietis pirms pāris gadiem iznācis no cietuma. Tad sadraudzējies ar kaimiņieni. Jau labu laiku abi dzīvojuši kopā, bet vienu no saviem dzīvokļiem izīrējuši.

Protams, grādīgas dziras šajā ģimenē turētas augstā godā. Kāda pirmajā stāvā sastapta kundze, taujāta par notikušo, nopūšas un saka, ka nogalinātā nebija pelnījusi šādu likteni.

Foto

Vietējās kriminālpolicijas priekšnieks atklāj, ka šīs lietas atšķetināšanā ieliktas lielas pūles..

Lielākās grūtības policistiem sagādājis fakts, ka neatkarīgi no tā, ka ļaundaris jau bija atzinis savu vainu slepkavībā, turklāt bija zināms, kur izmests līķis, to uzreiz neizdevās atrast.

Jau nākamajā rītā pēc nozieguma ieradušies atkritumu savācēji, kuri, neko ļaunu nenojauzdami, konteineru iztukšojuši un tā saturu aizveduši uz atkritumu poligonu Demenes pagastā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl