Komentāri

Tikai dažu desmitu metru attālumā no Daugavpils cietuma jeb tā dēvētā Baltā gulbja, vienā no Dzelzceļu ielas namiem, pagājušās nedēļas nogalē risinājušies baisi notikumi.

Ģimenes strīda laikā kāds vīrs paķēris nazi un aukstasinīgi noslepkavojis savu sievu, bet viņas ķermeni ietinis maisā un izmetis atkritumu konteinerā turpat pie mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkārtējie par notikumiem uzzinājuši vien brīdī, kad šeit dažas dienas vēlāk ieradušies policisti, kuri pirmā stāva iemītnieku saslēguši rokudzelžos.

Slepkavība notikusi ģimenē, kas dzīvojusi nabadzīgi. Vīrietis pirms pāris gadiem iznācis no cietuma. Tad sadraudzējies ar kaimiņieni. Jau labu laiku abi dzīvojuši kopā, bet vienu no saviem dzīvokļiem izīrējuši.

Protams, grādīgas dziras šajā ģimenē turētas augstā godā. Kāda pirmajā stāvā sastapta kundze, taujāta par notikušo, nopūšas un saka, ka nogalinātā nebija pelnījusi šādu likteni.

Foto

Vietējās kriminālpolicijas priekšnieks atklāj, ka šīs lietas atšķetināšanā ieliktas lielas pūles..

Lielākās grūtības policistiem sagādājis fakts, ka neatkarīgi no tā, ka ļaundaris jau bija atzinis savu vainu slepkavībā, turklāt bija zināms, kur izmests līķis, to uzreiz neizdevās atrast.

Jau nākamajā rītā pēc nozieguma ieradušies atkritumu savācēji, kuri, neko ļaunu nenojauzdami, konteineru iztukšojuši un tā saturu aizveduši uz atkritumu poligonu Demenes pagastā.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl